• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Selin Ok Turan

Adres :

Şehit Mustafa Mah. Muvaffak Uygur Caddesi Atasayar Apt. No: 4 Kat: 2 ( Erdinç Ezcanesi Üstü ) Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selin Ok Turan

E-Posta Adresi :

ayselselinturan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 936 98 28

Diyetisyen Selin Ok Turan, Mersin danışmanlık alanında hizmet veren birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Sağlık şüphesiz ki çok değerli bir hazinedir. Ancak hayat yoğunluğu, sağlıksız beslenme alışkanlıkları ve çeşitli nedenlerden dolayı kilo alınmaktadır. Dolayısıyla da başta sağlık olmak üzere pek çok şeyde doğrudan ya da dolaylı yollardan dolayı etkilenmektedir. Bu noktada ise bir uzmandan destek alarak fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda da sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Kişiye özel olarak özel zayıflama programı hazırlamaktayım. Çünkü herkesin vücut yapısı ve değerleri değişmektedir. Bu durum ise beslenme programının belirlenmesinde en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Kan değerleri başta olmak üzere her şeyi çok dikkatli bir şekilde inceledikten sonra yiyeceklere ve öğünlere karar vererek beslenme programı oluşmaktadır.

Zayıflama programının yanında ise sporcu beslenme danışmanlığı, online diyet danışmanlığı, kişiye özel beslenme danışmanlığı, çocuklarda beslenme danışmanlığı ve sağlık merkezi olarak sizlere yardımcı olabilmek için çalışmaktayım.

Sporcular için beslenme alışkanlıkları da çok önemlidir. Kas oranının korunması, yapılan spora göre sahip olunması gibi nitelikler direkt olarak bu alışkanlıklar ile ilgilidir. Pandemi döneminde de online olarak sizler ile de yakından takip etmekteyim. Mesafeler uzak olsa da size en yakın diyestisyen olarak çalışmalarımız durmadan devam etmiştir ve her zamanda devam edecektir. Daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki soruları sormak için iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR