• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Sena Zengin Kadıköy

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Doğancılar Caddesi Yücel Apartmanı No: 15 Kat: 1 Daire: 1 İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sena Zengin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dytsenazengin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 476 25 06

Diyetisyen Sena Zengin Kadıköy olarak İstanbul’da hizmet vermeye devam eden firmamız artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de hizmet vermeye başlamış bulunmaktadır. İstanbul danışmanlık alanında hizmet vermekte olan firmamız Diyetisyen Sena Zengin Kadıköy olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler birçok insanın sorun yaşadığı kilo problemleri üzerinedir. Danışmanlık merkezi olarak bizlerde bu problemlerden yola çıkarak birçok farklı türde hizmet seçeneğini ihtiyaca yönelik olarak sunmaktayız.

Danışmanlık merkezimiz sunduğu ilk hizmet çocuklarda beslenme danışmanlığıdır. Çocuklarda beslememe danışmanlığı çocuk sağlığı açısından büyük bir önem arz etmektedir. Çünkü çocukluk dönemi plan 3 ile 18 yaş arasında vücut en büyük gelişimini yaşamaktadır. Bu sebeple çocukların bu dönemdeki beslenme tarzı ve alışkanlıkları çok önemli olup büyümeyi pozitif olarak etkileyecek yönde olmalıdır. Bizlerde danışmalık merkezi olarak çocuklarınızın boy, yaş ve vücut özellikleri gibi durumları göz önünde bulundurarak en uygun beslenme programı ile birlikte çocuklarınızda ki büyüme ve gelişimi yakından izlemekte ve kontrol etmekteyiz. Danışmanlık hizmetlerimiz sonrası beslenme akışkanlığı kazanmış olan çocuğunuz bunu uzun düzenli bir şekilde devam ettirerek sağlıklı ve dinç bir hayat sürebilir.

Bir diğer önemli hizmetimiz ise sağlıklı kilo verme ve sağlıklı beslenmedir. Kilo vermek bir yol ve yöntem ile birlikte yapılabilmektedir. Ancak kilo verirken verim hızına ve nasıl verdiğimize dikkat etmemiz gerekmektedir. Çünkü bir anda fazla kilo vermek ya da yanlış yollar işe kilo vermek başınıza kilo sorununuzdan çok daha büyük sağlık sorunları açabilmektedir. Bu sebeple kilo verirken profesyonel bir yardım almak sağlınız için oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR