• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Sena Zengin Üsküdar

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Doğancılar Caddesi Yücel Apartmanı No: 15 Kat: 1 Daire: 1 İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sena Zengin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dytsenazengin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 476 25 06

Diyetisyen Sena Zengin Üsküdar olarak İstanbul’da sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İstanbul danışmanlık alanında hizmet vermekte olan firmamız Diyetisyen Sena Zengin Üsküdar olarak kilo ve sağlıklı beslenme üzerine danışmalık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetlerimiz kişiye özel olan bireysel şekilde sunduğumuz hizmetlerdir. Hizmetlerimiz de kişilerin ihtiyacına yönelik olarak çalışmakta ve isteklerini makul derecelerde yerine getirmekteyiz.

Sağlıklı beslenme ve diyet üzerine danışmalık hizmeti sunan firmamızın sunduğu ilk hizmet bölgesel incelmedir. Bölgesel incelme belirli bir bölgede biriken yağların özel cihazlar kullanılarak yakılması ve gözle gözükür bir incelme olmasını sağlamak için sunduğumuz bir hizmet çeşidimizdir. Bir diğer hizmetimiz ise kilo kontrol hizmetidir. Sizlerin yaş ve boy gibi faktörlerin göz önüne alınarak hesapladığımız vücut kitle endeksi ile kilonuzun vücudunuza uygun olup olmadığını öldürdüğümüz kilo kontrol hizmetimizde vücudunuza uygun olan kilo aralığına gelmeniz için kilo verme ve alma işletmelerimde yardımcı olmaktayız.

Önemli hizmetimizden biriside sporcu beslenme danışmanlığıdır. Sporcu beslenme danışmanlığı profesyonel olarak spor yapan kişiler için oldukça önemlidir. Sporcuların düzenli ve yapılan spora göre yeterli beslenmesini bu danışmalık hizmetimizde sunmaktayız. Sporcular için uzun yıllar spor yapmasını sağlayan ve sağlıklı bir şekilde vücudunu koruyan bu hizmetimiz her sporcunun yararlanması gereken türde bir hizmettir. Bir diğer hizmet şeklimiz ise online hizmettir. Online hizmetlerimizde yüz yüze hizmetlerimiz gibi bireysel ve kişiye özel sunulmaktadır. Bu sebeple de yüz yüze hizmetimizden herhangi bir farkı bulunamamaktadır ve sizlerin istediği üzerine sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR