• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Sevcan Hiçdurmaz

Adres :

Fethiye Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Gazi (240) Sok.yıldırım Plaza Kat: 2 B Blok Nilüfer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevcan Hiçdurmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sevcanhicdurmaz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 021 41 90

Whatsapp 2:

0 (555) 021 41 90

Canlıların yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmeleri için beslenmeleri gerekmektedir. Hayatımız boyunca en önde tuttuğumuz ve en çok dikkat etmemiz gereken unsur, sağlık. Doğru beslenmek sağlıklı yaşamanın en temel faktörlerindendir. Vücudumuzun verdiği reaksiyonlarla bize anlatmak istedikleri olabilir. Biz bunlara kulak vermeli ve ona göre ihtiyaçlarını karşılamalıyız. Bedenimizin bize anlatmak istediklerini doğru okuyabilmek için uzman görüşlerden yararlanmak atılacak en doğru adım olacaktır.

Diyetisyenlik, sağlıklı beslenme kılavuzunu bizlere anlayacağımız dilden açıklayan meslek sınıfıdır. Birlikte sağlığınız için hazırlayacağımız beslenme listeleri sizleri hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracaktır. Mesleğimizin bize kazandırdıklarıyla sizlere kılavuz olmaz için klinikteyiz. Lisans eğitimini başarıyla tamamlamış her beslenme uzmanı gibi ben de alanımla ilgili olarak çeşitli dersler aldım. Birçok kurumda staj deneyimlerim oldu ve bu kurumlarda pek çok hasta takibi yapma imkanı buldum. Farklı vakalara tanıklık ettiğim için de tecrübelerime yenilerini ekledim. Sizinle birlikte de sağlığınıza, sporunuza, düzenli beslenmenize beraber şahit olalım. Sağlık şakaya gelmez lütfen uzman bilgisi almadan şuursuzca beslenmelerden kaçınalım. Bursa Diyetisyen Sevcan Hiçdurmaz olarak ben ve ekibim ile sağlığa bir adım daha yakın olabilirsiniz. Bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Peki sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğru beslenme listeleri hazırlayıp onları uygulayarak Edindiğimiz besin analizlerini vücudunuza uyarlayarak Geliştirdiğimiz diyet ürünlerini sizlere kazandırarak Doğru yemek pişirmeyi öğrenerek

Peki, siz kendinize nasıl yardımcı olabilirsiniz? Bizim size verdiğimiz listeye birebir uyarak...

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR