• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Şilan Sertkaya

Adres :

13 Mart Mah. Vali Ozan Bulvarı No: 58 Aksa İş Merkezi Kat: 2 Daire: 5 Artuklu Mardin » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dyt. Şilan Sertkaya

E-Posta Adresi :

dyt.silansrtky@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 238 79 21

Mardin merkezde hizmet veren Diyetisyen Şilan Sertkaya danışmanlık merkezimiz birmilyonnokta.com üyesidir. İnsan sağlığı için en temel gereksinim beslenmektir ve doğanın insanlığa sunmuş olduğu binlerce çeşit yiyecek, içecek vardır. Bunlarla eşitli tarifler hazırlanarak sayı çok daha arttırılabiliyor. Fakat insan sağlığı için zamanında ve yeterince beslenmek gerekiyor. Aksi taktirde fazla kilo ya da düşük kilo başta olmak üzere çeşitli sorunlar ortaya çıkıyor.

Obezite bugün küresel bir salgın haline gelmiştir ve gerek bireysel gerekse devletler obezite ile mücadelede çok yüklü bütçeler harcamak zorunda kalmaktadır. Gelecekte bunun daha da artacağını araştırmalar ortaya koymaktadır. Çünkü insanların geçmişe nazaran tüketebilecekleri artmış, hareketleri azalmıştır. Diğer taraftan herkesin sorunu fazla kilolar değildir. Bazıları da kilo alamamaktan şikayetçidir. Her insanın ideal bir kilo aralığı vardır ve bunun altı da üstü de risk oluşturur. Bununla mücadelede en zorlu hususla doğru danışmanlık hizmeti alamamaktır. Bizler danışanlarımızda tam da bunu yapıyor, doğru beslenme ile ideal kiloda yaşam standartlarını yükseltmeye çalışıyoruz.

Mardin danışmanlık sektörünün öncülerinden birisi olarak alanında yetişmiş, eğitimlerini tamamlamış, deneyim sahibi ve tecrübeli bir ekiple hizmet ediyoruz. Kişiye özel hizmet veriyor, ön değerlendirmeler sonucunda kişiye özel beslenme diyetleri hazırlıyoruz. Takibini yapıyor ve en kısa sürede istediğiniz formu yakalamak adına çaba sarf ediyoruz. Her zaman güler yüzlü hizmet ayrıcalığını istisnasız bütün danışanlarımızla paylaşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler