• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Sinem Yağmurcu

Adres :

Reşatbey Mah. 6231 Sokak Onur Apt. Kat.1 Daire: 2 Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinem Yağmurcu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yagmurcusinem@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 243 48 98

Whatsapp 2:

0 (531) 243 48 98

Adana diyetisyen olarak kurulduğumuz yıldan bu yana birçok danışanımızı hayallerindeki forma kavuşturmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Başarımız kesinlikle tesadüfi değildir. Bunda çok çalışmamızın, işimize odaklanmamızın, azmimizin, kararlılığımızın ve tecrübemizin, sıkı motivasyonumuzun önemini yadsıyamayız. Bizi diğer diyetisyen firmalarından ayırarak bizi biz yapan en önemli değerin samimi bir yaklaşım ve güler yüzlü hizmetimiz olduğuna inanıyoruz.

Uzman diyetisyenimiz Sinem Yağmurlu eşliğinde danışanlarımızın TANİTA vücut analizini yaparak vücudunuzdaki yağ, kas, iç yağlanma ile metabolizma yaşınızı kontrol etmekteyiz. Yüz yüze gerçekleştirdiğimiz diyet danışmalarımız haricinde online hizmet vermeye de devam etmekteyiz.

Sağlıklı beslenmenin önemini kavramanızda sizlere yardımcı oluyor ve yasağı az özel listelerimizle hayatın doğal akışına uyum sağlamanızı hedefliyoruz. Sadece bir takım yönlendirmelerle danışanlarımızı baş başa bırakmıyoruz, aklınıza takılan her türlü soruya en uygun cevabı ve çözümü ulaştırmaya azami gayret gösteriyoruz.

Firmamıza uğradığınızda ulaşabileceğiniz hizmetlerimiz arasında diyetisyen danışmanlığı, kilo alma programları, gebelikte beslenme programları, emzikli beslenme programları, sporcu beslenme programları, hastalıklarda beslenme tedavi hizmetleridir. Ayrıca kişiye özel beslenme programları, beslenme danışmanlığı, profesyonel diyetisyenlik hizmeti, büyüme ve gelişme dönemlerinde çocuklarda beslenme programları, kurum beslenme programları, menü planlama, çocuk obezite tedavi ve kilo verme programları gibi diyetisyenlik hizmetlerinin her birine kolayca ulaşabileceksiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan kolayca ulaşabileceğiniz gibi WhatsApp üzerinden ve internet adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz, hayalinizdeki forma kavuşabilmek için yalnız değilsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR