• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Zekiye Nur Özdemir Tüm

Adres :

Gevhernesibe Mah. Tekin Sok. No: 6 ( Hukuk Plaza ) Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zekiye Nur Özdemir Tüm

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 533 09 04

Diyetisyen Zekiye Nur Özdemir Tüm birmilyonnokta.com sağlık alanında üyelerinden birisidir. Diyetisyenler sağlıklı ve düzenli beslenmemiz konusunda bilgi sahibi olabilmemiz için hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Çocukların beslenmesi büyüme süreçleri için doğru besin kombinleri ile desteklenmelidir. Sporcuların beslenmesi yoğun çalışmalar esnasında kas kütlesi artırılması ve korunması için oldukça önemlidir. Hamilelerin gebelik sürecinde hem bebeğin gelişmesi hem de anne için doğru beslenme ve alınan her kilo dikkatli takip edilmelidir.

Her çeşit beslenme ve diyet hizmetleri vermekteyiz. Bireylerin, büyüme, gelişme dönemlerinde ve hayatları boyunca sağlıklarının korunması ve daha iyi hale gelmesi için diyetisyenimiz kişiye özel programlar yaparak Kayseri sağlık sektörüne de büyük destek vermektedir. Diyetisyenimiz günümüzün ve geleceğimizin büyük sorunlarından olan obezite, beslenmeden kaynaklanan sağlık sorunlarında, kilo alma ve kilo verme, sağlıklı beslenme, hastalıklar ve diğer özel tıbbı durumlarda beslenme ve diyet programı planlar.

Sağlıklı kilo vermek veya kilo almak isteyenler, veganlar, gebelik dönemi beslenmesi isteyenler, emziren anneler, vejetaryenler, sporcu beslenmesi isteyenler, daha sağlıklı beslenmek isteyenler gibi birçok bireye düzenli ve kaliteli uzman desteği sunmaktayız.

Diyet yaparken veya farklı sorunlarınıza çözüm ararken kişilerin en çok ihtiyacı olan şey motivasyondur, bizim de görevimiz bu desteği en iyi şekilde hastalarımıza verebilmektir. Sizler de online veya yüz yüze sık sık takip, ilgi, sizlerin dertlerinizi anlayan empati kurabilen bir diyetisyen arıyorsanız, hizmete hazırız ve bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR