• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dizayn Ayakkabı Raf Sistemleri

Adres :

7 Eylül Mahallesi Atatürk Sanayi Sitesi 5556 Sokak No: 75 Ege Küçük Sanayi Sitesi İzmir » Torbalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haşim Arslanca

E-Posta Adresi :

hasimarlanca21@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 613 52 01

Satılan ayakkabıların güzelliğinden, kalitesinden çok müşterilere sunumu daha önemlidir. Güzel bir ürün sunumu, müşterinin dikkatini çekmeyi ve daimi müşteri sayısını arttırmayı sağlar. Mağaza dekorasyonu iyi olmayan bir ayakkabı mağazasının kazancı pek iç açıcı olmayabilir. İstenilen müşteri sayısına ulaşmak, dikkat çekici bir raf düzeni ile intizamlı bir mağaza dekorasyonu gerektirir. Bu önemli değişimler mağazanın kalitesini ve profesyonel görüntüsünü büyük oranda arttırır.

Ayakkabı mağazalarında verimli bir dekorasyon yaratmak uzmanlık işidir. İşinde deneyim sahibi olmayan dekorasyon firmaları kazancınıza katkı sağlamaktan çok negatif etkileyerek var olan müşterilerinizi ve kazancınızı azaltabilir. İzmir metal sektöründe öncü olan firmamız, etkili müşteri çekimi adına en kaliteli malzemelerle raflarınızı tasarlamaktadır. Deneyimli ve dinamik ekibimiz sizlerin de isteklerini hesaba katarak mağazanın çekim gücünü artırmayı hedefler. Saygın, müşteri memnuniyetine önem veren vizyonumuzla her gün gelişerek profesyonel hizmet vermekteyiz.

Bir ayakkabı firması için en önemli kıstas hedef kitlesidir. İyi belirlenmiş hedef kitlesi, mağaza için en uygun dekorasyonu elde etmeyi sağlar. Aynı mağaza içerisinde bile her farklı ayakkabı kategorisi ayrı tasarlanmak zorundadır. Mağazadan çok ürünlerin dikkatini çekmek istediğimiz için her kategoriye aynı tasarımı uygulayamayız. Aydınlatma, metal ve çelik raf sistemleri, cafe masaları imalatı, özel ölçü raf sitemleri gibi hizmetlerimizin bulunduğu firmamız tüm bu kıstasları en kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle size sunma gayesindedir. Belirlemiş olduğunuz tasarım örneklerini 3 boyutlu olarak sizlere sunuyor, mağazanızı tasarruflu aydınlatma sistemleriyle cazibeli hale getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR