• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dizayn Koltuk Yıkama

Adres :

- Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Duman - Emrullah Duman - Osman Semih Duman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 088 64 19

Whatsapp 2:

0 (535) 433 40 30

Ankara temizlik sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adım atan firmamız; son teknoloji buharlı koltuk yıkama makinaları ve anti bakteriyel temizlik malzemeleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar modern, güvenilir, dürüst, sistemli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile hizmet vererek bölgemizin lider temizlik firmalarından biri olduk.

Firma olarak temizlik hizmetlerimizi adresinize kadar gelerek gerçekleştiriyoruz. Bunun için öncelikle alo koltuk yıkama hattımızdan bize ulaşarak sizin için uygun bir zamanda randevu talebinde bulunuyorsunuz. Randevu talebiniz işleme alındıktan sonra alanında uzman çalışma ekibimiz randevu tarihinde adresinize kadar gelerek mobilyalarınızı son teknoloji buharlı yıkama sistemleri ile yıkamaktadır. Buharlı yıkama makinelerimiz mobilyalarınızın döşemelerindeki kir, leke ve bakterileri buharın basınçlı püskürtme gücünden yaralanarak tamamen yok eder.

Mobilyalarınız gerek sağlık açısından gerekse temizlik gereksinimi sebebiyle belli zaman aralıklarında yıkanıp temizlenmesi gerekir. Firma olarak amacımız kendi imkânlarınız ile yıkama imkânı olmayan koltuk, çekyat, kanepe, yatak ve stor perde gibi ürünlerinizin temizlik hizmetini sağlamaktır. Firma olarak sektörde yıllardır edindiğimiz deneyimlerimiz ile size bu konuda en profesyonel hizmeti en makul fiyat seçenekleri ile sunmaktayız.

Firma olarak son teknoloji buharlı koltuk yıkama makinelerimiz ile araç koltuklarınızın da temizlik hizmetini sağlamaktayız. Buharla yapılan temizlik sayesinde aracınızın el girmeyen en ince ayrıntıları dahi buharın basınç gücü ile temizlenir. Kireç, yağ, pas gibi izler ortadan kalkar ve aracınızın döşemeleri ilk günkü parlaklığını kazanır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR