• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dizayn Soğutma

Adres :

Mecidiye Mah. Samsun Cad. No: 36 Daire: 2 İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hacı Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 042 89 39

Whatsapp 2:

0 (551) 635 63 60

İstanbul Sultanbeyli’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Dizayn Soğutma firmamız ilk günden itibaren kalitenin, güvenin, uygun fiyatın ve modern çözümlerin değişmez adresidir. İş hayatında iklimlendirme yapılması gereken pek çok alan olmaktadır. Özellikle de birçok ürünün gerek kısa vadede gerek uzun vadede soğuk ortamlarda tutulması gerekmektedir. Bunun için günümüz teknolojilerinde son derece başarılı iklimlendirme sistemleri mevcuttur. Bu sayede onarca farklı sektörde soğuk hava alanları oluşturulabilmekte, her seviyede farklı derecelere ayarlanabilen alanlar inşa edilebilmektedir.

İstanbul makine sektörünün öncülerinden birisi olan firmamız güçlü altyapısı, modern ekipmanları ve profesyonel kadrosuyla en iyi iklimlendirme ve soğuk hava sistemleriyle tanışmanızı sağlamaktadır. Çalışmalarımız kapsamında her zaman çağın en son olanaklarını kullanmaya çalışıyor, dünya standartlarında uygulamaları hayata geçirebilmek adına özveriyle hareket ediyoruz.

Firma olarak her birisi alanında eğitimlerini tamamlamış, soğutma sistemleri alanında deneyim sahibi, işini severek yapan ve dinamik yapısıyla kendini devamlı daha ileriye taşıyan bir ekiple çalışıyoruz. Personellerimizin tamamı güler yüzlü hizmeti istisnasız bütün müşterilerimize ulaştırmakta, istenen her türlü soğutma sisteminin inşasında, tamirinde, onarımında, kurulumunda başarıyla görev almaktadırlar.

Soğuk hava depoları inşa ederken ve revize ederken dahil her uygulamamızda kaliteli ve profesyonel malzemeler kullanıyoruz. Kullandığımız malzemelerimiz her zaman 2 yıl garanti kapsamındadır. Dilerseniz soğuk hava deposu imalatı, evaporatör sensör arızası, evaporatör satışı, soğuk hava panelleri ve daha fazlası için bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR