• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dnb Global Alp & Yılmaz Sigortacılık

Adres :

Kılıçarslan Mah. Yelkovan Sok. No: 7/c Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hamit Yılmaz - Mehmet Alp

E-Posta Adresi :

hamit.yilmaz@dnbglobalsigorta.com.tr

Whatsapp 1:

0 (542) 768 78 36

Whatsapp 2:

0 (531) 747 41 95

Dnb Global Alp & Yılmaz Sigortacılık, birmilyonnokta.com üyesi olarak Konya sigorta finans sektöründe çalışmaktadır. İnsanlar günümüzde daha kaliteli ve güvenilir bir yaşama sahip olmak için sigorta hizmetinden faydalanmaktadır. Sigorta hizmeti sayesinde insanların yaşamı garanti altına alınmakta ve daha rahat yaşam imkanı sunulmaktadır. Sigorta hizmetlerinin gerçekleştirilmesi için özel firmalar hizmet vermektedir. Bizler de Selçuklu üzerinde bulunan firmamızda sigortacılık hizmeti vermekteyiz.

Oluşabilecek herhangi bir risk sonrasında doğacak zararların en aza indirilmesi, maddi ve manevi hasarın en düşük seviyeye indirilmesi için sigorta hizmeti verilmektedir. Sigorta hizmeti için firmalarda bilgi ve birikim sahibi ekip görev almaktadır. Bizim firmamızda da bilgi ve birikim sahibi ekip arkadaşlarımız görev almaktadır. Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda en doğru sigortacılık hizmetini vermekteyiz. Sigorta işlemlerimiz arasında konut sigortası, deprem sigortası, işyeri sigortası, araç sigortası, hayat sigortası gibi farklı işlemler gerçekleştiriyoruz. Sağlık sigortası ve seyahat sigortası da verdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor.

Bizler geniş kapsamlı sigortacılık hizmeti veriyoruz. Türk vatandaşlar için verdiğimiz sigorta hizmetiyle birlikte yabancı uyruklu vatandaşlar için de sigorta hizmeti veriyoruz. Almak istediğiniz hizmet için firmamızı arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Böylelikle en doğru fiyat teklifini alarak güvenilir sigortacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bizler kendimizi bu alanda geliştirmeye, daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Konya’da bulunan firmamızı güvenle tercih edebilir ve çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler