• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğa Teknik Kombi Arıza Bakım

Adres :

İstasyon Mah. Ulubatlı Hasan Cad. 51/7 Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Erbil - Eser Sümer

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (554) 460 49 22

Whatsapp 2:

0 (541) 591 18 06

Kombilerinizin bakım ve onarımını yapan Doğa Teknik Kombi Arıza Bakım birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız yılların deneyimine sahip uzman bir ekiple sizlere hizmet vermektedir. Yaşam kalitenizi yükselten hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak hizmetlerimizi yıllardır sizlere ulaştırmaktayız. Ticari kazancın ötesinde kaliteli ve kullanışlı hizmetleri sunmanın gayreti içerisindeyiz. Kombi ve peteklerinizin arıza ve bakımına dair her türlü hizmeti sizlere ulaştırmaktayız.

Ankara tesisat ve bakım onarım işlemlerini yaparak sizlere önemli bir hizmet sunmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle kışın faturalardan tasarruf etmenizi ve daha iyi ısınmanızı sağlıyoruz. İhmal edilen kombi ve petek bakımı evin ısınmasını önler. Sizlere sunduğumuz hizmetlerle evinizin daha iyi ısınmasını sağlıyoruz. Ayrıca yaşadığınız herhangi bir teknik arıza için sağlam ve tam çözümler sunuyoruz. Uzun vadede kalıcı çözümler için bize müracaat etmeniz yeterlidir. Firmamız geniş müşteri kitlesine hitap etmektedir. Faaliyet gösterdiği ilde önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

Bakımlı bir kombi enerji tasarrufu sağlar, verimli bir çalışır ve oluşabilecek arızaları önler. Firma olarak sizlere tüm bu hizmetleri sunarak daha kaliteli yaşamanızı sağlıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz geniş müşteri kitlesine hitap etmekteyiz. Ticari kaygıdan uzak sizlerin yaşamını kolaylaştıran hizmetler sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizi müşterilerimizin bütçesine uygun fiyatlarla sunmaktayız. Firmamız kesintisiz bir mesai ile 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Teknik bir sorun yaşadığınız takdirde her an iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR