• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğaç Çocuk Evi

Adres :

Batıkent Mah. Ulusal Egemenlik Bulvarı No: 27 Tepebaşı Eşkişehir Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meryem Garip

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 747 38 59

Whatsapp 2:

0 (507) 747 38 59

Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Onların güzel bir geleceğe sahip olmasını her ebeveyn gibi bizlerde istemekteyiz. Bu geleceğin sağlam temeller üzerine inşa edilebilmesi için küçük yaştan itibaren eğitim verilmeli ve takipçisi olunmalıdır. Doğaç Çocuk Evi olarak bizler çocuklarımızın okul sürecine başlamadan önce okula alışması ve arkadaşlar ile paylaşabilmeyi öğrenmesi yönünde hizmetler vermekteyiz.

Doğaç Çocuk Evi Eskişehir ilinin Tepebaşı ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize ve çocuklarınıza hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Eskişehir eğitim sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlere alanında profesyonel eğitim almış, gelişime açık, tecrübeli ve güler yüzlü eğitmenlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimler sırasında kullandığımız oyuncak ve materyalleri sağlık açısından zararsız olan ürünlerden, kaliteli, sağlam malzemelerden seçmekteyiz. Gönül rahatlığı ile çocuklarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Eğer sizlerin de okuma çağı yaklaşan çocuklarınız var ve güzle bir geleceğe sahip olması için kaliteli bir eğitim temeli verebilecek kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Doğaç Çocuk Evi iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Doğaç Çocuk Evi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR