• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğadan Kasap & Şarküteri

Adres :

Mevlana Mah. Halef Hoca Caddesi Anaşehit Sitesi No: 72 D / Talas / Kayseri Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Safa Çelik

E-Posta Adresi :

safacelik711@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 525 69 75

Kayseri alışveriş sektöründe Doğadan Kasap & Şarküteri olarak hizmet vermekteyiz. Doğal ürünlerle verdiğimiz hizmet doğrultusunda değerli müşterilerimizin sağlığını korumayı hedefliyoruz. Günümüzde kolaylık olması adına hazır ürünlerin kullanımı oldukça yaygın. Fakat kullanılan bu hazır ürünlerin raf ömrünün uzun olması adına içinde bazı katkı maddeleri bulunuyor. Bu katkı maddeleri ise sağlığa zarar veriyor. Biz, sağlıklı ve doğal ürünleri sizlere sunarak sağlığınızı korumayı hedefliyoruz.

Uzun yıllar bu sektörün içinde hizmet vermiş bulunmaktayız. Sektörde bulunduğumuz süre içinde değerli müşterilerimiz tarafından tanınıyor ve güvenle tercih ediliyoruz. Sektörde bizi tercih eden değerli müşterilerimizle kurduğumuz bağı koruyoruz. Her geçen gün firmamızı tercih eden müşterilerimiz ailemize katılmaya devam ediyor. Firmamızda bulunan ürünler arasında et, kıyma, pastırma, sucuk, tereyağı, peynir çeşitleri, siyah zeytin, yeşil zeytin, bal, reçel çeşitleri, tahin ve pekmez bulunuyor. Aynı zamanda günlük süt, yoğurt, yumurta ve köy ürünleri de satışa sunduğumuz ürünler arasında. Firmamızı tercih ederek ihtiyacınız kadar ürün alışverişi yapabilirsiniz. Toplu siparişleriniz için de bizi tercih edebilirsiniz.

Özenle ve dikkatle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda gerekli titizliği de gösteriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da en iyi hizmeti müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ederek bu yenilikler doğrultusunda kendimizi, firmamızı ve ürünlerimizi geliştiriyoruz. Böylelikle en doğru ve güvenilir ürünlerimizle hizmet vermiş oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR