• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğal Öz Su Girne Bayii

Adres :

- Kıbrıs » Girne

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özcan Dönmez

E-Posta Adresi :

otransit7141@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 824 44 55

Whatsapp 2:

0 (548) 880 06 91

Whatsapp 3:

0 (533) 888 81 71

Kıbrıs’ta bulunan Doğal Öz Su Girne Bayii isimli firmamız hizmet sektöründe yer almaktadır ve birmilyonnokta.com üyesidir. Verdiğimiz hizmetler ile acil su ve tüp ihtiyaçlarınızı adreslerinize getirir, günlük yaşamınızı aksatmadan devam ettirebilmenizi sağlarız.

Sağlıklı bir yaşam sürebilmek için su tüketiminin günde en az 2 iki litre olması gerekmektedir. Tüketilecek suyun kalitesi de son derece önemlidir. PH değeri tüketime uygun, içimi yumuşak, kokusuz ve berrak sular tüketmeniz hem sudan daha fazla tat almanızı hem de sağlığınızı korumanızı sağlar. Kıbrıs hizmet sektöründe yer alan firmamızdan PH değeri tüketime uygun, yumuşak içimli, kokusuz ve berrak suları adreslerinize getirtebilir, kaliteli sular tüketebilirsiniz.

Tükettiğiniz suda koku hissetmeniz suların yanlış depolandığının göstergesi olabilir. Güneş altında bırakılan sular şişe plastiğinin içindeki kanserojen maddelerin suya geçmesine, buharlaşan suyun şişe içinde kalarak döngüye girmesi suda koku oluşmasına sebep olur. Suların rutubetli bir alanda muhafaza edilmesi de suda koku oluşmasına sebep olabilir. Firmamızdan alacağınız sular doğru depolama koşullarında muhafaza edildiğinden bu tür sorunlar yaşamazsınız.

Firmamızdan dilerseniz küçük dilerseniz büyük boy tüp sipariş edebilir, hızlı teslimatımız sayesinde yemeklerinizi yapmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Su siparişlerinizde de dilediğiniz boyutu belirtebilirsiniz. Firmamızda damacana pompası satışı da yapılmaktadır. Lezzetli, sağlıklı suları; güvenli tüpleri ve dayanıklı damacana pompalarını doğru fiyatlara satın almak, kısa sürede adreslerinize getirtmek için firmamızı tercih ediniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR