• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğan Baba Oto Kurtarma

Adres :

Varsaklar Mahallesi 9206 Sokak No: 11 Adana » Kozan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Helete

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 252 22 89

Whatsapp 2:

0 (541) 833 17 75

Doğan Baba Oto Kurtarma ekibi olarak karşınızda olmaktan gurur duyuyor, birmilyonnokta.com üyesi olan firmamızı hizmetinize sunuyoruz. Firmamızı hizmetinize sunmak adına sarfettiğimiz çabaların karşılığını olabildiğince hızlı ve kaliteli bir şekilde almak için sizleri bu kolaylıktan faydalanmaya davet ediyoruz. 7/24 yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Faydalanacağınızı umut ettiğimiz firmamızda karşılaşması olası sorunlarınızı bizimle çözmenizi bekliyoruz.

Her zaman yanınızda bir kurtarıcı ekibinin iletişim numarası olması gerekiyor. Günlük hayatımızda birçok badireler atlatabiliyor, birçok farklı ihtiyaçlara gereksinim duyabiliyoruz. İşte biz her zaman aklınızda bulundurmanız gereken, kalitesiyle göze çarpan bir firmayız. Onun için bu tecrübeyi bizimle yaşamanız sizin işlerinizi daha da kolaylaştırmak adına çok faydalı bir adım olacaktır. Adana yol yardım sektörünün bu vakit tanımaz firmasını, alanında büyük kabiliyetli çalışanlarıyla destekçiniz olmaya devam edeceğiz.

Şartlar ne olursan olsun her şeye rağmen bize ihtiyaç duyduğunuz anlar, umarım yaşadığınız trafik kazası gibi anlar olmaz. Çünkü önceliğiniz her zaman kıymetli canınızdır. Bunu unutmayarak vereceğimiz hizmet ise kaliteli araçlarımızla size anlık eşlik edecek. Bu ekip size desteğini olabildiğince samimi bir şekilde sunacak. İstenilen noktalara taşıma işleminizi seri bir şekilde yapacak. Bu açıklamalar ve standartlar nezdinde özveri çizgisinden sapmadan ilerleyen şirketimiz hedeflerini sizler için her zaman yüksek tutuyor ve tutmaya devam edecek. Bunun için gerekli her türlü adım atıyoruz, atmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR