• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğan Otomotiv

Adres :

Garajlar Sitesi Kars Merkez Kars » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğan Bölgi

E-Posta Adresi :

doganotomotiv3636@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 030 17 51

Whatsapp 2:

0 (533) 030 17 51

Otomotiv sektöründe siz müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli kılan firmamız bu doğrultuda hizmet vermektedir. Sektörde müşterilerimizin öncelikli talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli bir hizmet vererek birçok konuda güven sağlamaktayız. Bu doğrultuda hedeflerimizden birisi olan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

Araç alım satım konularında birçok seçeneği hizmetinize sunmakla beraber sizin için en iyi opsiyonları göstererek yardımcı olmaktayız. Dürüst meslek anlayışımız çerçevesinde sizlerde güven oluşturarak hizmetimize dair aklınızda hiçbir şüphe oluşturmamaktayız.

İkinci el araç alım satım konularında işinde deneyimli elemanlarımızla her zaman yanınızda durmaktayız. Sizlere en iyi hizmet vermek adına işini en iyi şekilde yapması için işinin eğitimini görmüş, kendisini bu mesleğe adamış ve yıllarca araç alım satım konularında deneyim kazanmış elamanlarımız ile çalışmaktayız. Kars otomotiv sektöründe uygun fiyatlarla araç alım satımlarınızda sizlerin yanınızda durmaya devam etmekteyiz.

Sizlere ikinci el araç satım açısından otomotivlerin durumları hakkında kapsamlı bilgi vermekteyiz. Böylece aldığınız araç ile ilgili sürpriz bir problemle karşılaşmazsınız. Verdiğimiz detaylı bilgiler ile araçların durumları hakkında tüm bilgiye sahip olursunuz. Sizin için çalışan yetkin elemanlarımıza her türlü soruyu sorabilir, bu sayede araç hakkında alım satım yapmadan önce her türlü bilgiyi edinebilirsiniz. Amacımız kaliteli bir şekilde verdiğimiz hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetini en iyi konumda tutmaktır. İkinci el araç alım satım ile uygun fiyatlarla güvenle hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR