• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğanbey Oto Yıkama

Adres :

Horozluhan Mahallesi Büyükşahin Caddesi No: 27 I Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil Doğan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 543 18 82

Whatsapp 2:

0 (539) 284 36 07

Aracınızın bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekir. Sürekli kullanım halinde olduğunuz aracınızın temizliğini aksattığınız sürece hoş olmayan bir görüntü ile karşı karşıya kalırsınız. Aracınızı düzenli olarak temizlettiğiniz zaman hem daha temiz bir görünüm elde edersiniz hem de aracınızı güvenle kullanmış olursunuz. Peki, aracınızın temizliği için nasıl bir firmayı tercih etmeniz gerekir? Öncelikle sıradan bir firmayı tercih etmemenizde fayda var. Çünkü yıkama işleminde kullanılan malzemeler ve yıkama yöntemi aracınıza zarar verebilir. Eğer yanlış ve kalitesi düşük malzemeler kullanılıyorsa, yıkama tekniği doğru değilse aracınızda çizilme olabilir veya aracınız yeteri kadar temizlenmez. Bu ve bunun gibi sorunlarla karşılaşmamanız için mutlaka güvendiğiniz firmaları tercih etmelisiniz.

Doğanbey Oto Yıkama ailesi olarak Konya otomotiv sektöründe hizmet veriyoruz. Ekibimizle birlikte uzun yıllar bu sektörün içinde çalışmalar gerçekleştirdik. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumayı hedeflediğimiz için her zaman müşteri odaklı temizleme çalışmaları gerçekleştirdik. Aracınızın marka ve modeli fark etmeden doğru, güvenilir ve etkili yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yüksek kaliteye sahip ürünler kullanıyor, doğru yıkama tekniği ile araçlarınızı yıkıyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda aracınızın iç ve dış detaylı temizliğini gerçekleştiriyoruz. Biz, işimizi büyük bir özenle yapıyoruz. Firmamızı tercih eden değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sarsmamak adına her zaman en iyi çalışmaları uygun fiyat aralığında müşteriye sunuyoruz. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR