• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğru Beslenme Merkezi Erzurum

Adres :

Yunus Emre Mah. Sancak Cad. Üçüzler Yapı Kooparetif Altı Palandöken Erzurum Erzurum » Palandöken

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Alper İskenderli

E-Posta Adresi :

ferman-1071@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 628 73 61

Erzurum herbalifesektörü içerisinde yer alan firmamız sağlıklı yaşama dair öngörülen bilincin toplumca gelişmesine katkıda bulunmayı kendisine amaç edinmektedir. Bu ölçüde hedeflerimiz sağlıklı bir şekilde beslenebilmek için gerekli çalışmaları yapabilmek ve bilimsel gelişmelere yönelik bilgilendirmeyi toplum nezdinde oluşturabilmektir. Beraberinde mevzuatı ve bilimsel uygulamaları izleyebilmeyi de kendisine hedef edinen firmamız sağlıklı gıdalar ile beslenmelere yönelik bilgilere ulaşabilmek için işbirlikçi ruhunu da gözler önüne sermektedir.

Firma olarak beslenmeye ilişkin güncel çalışmaları hemen herkesin yararlanabileceği açıklıkla ön plana çıkarabilmek için çabalamaktayız. Gıda ile beslenmeye dair araştırmaları, girişimleri ve eğitim programlarını desteklerken halkımızın ihtiyaç duyduğu programlara yönelik hedefler belirlemekteyiz.

Sağlıklı beslenme şekilleri sağlıklı bir hayatı dolayısıyla da sağlıklı bir toplumu beraberinde getirecektir. Buradan yola çıkarak öngördüğümüz çalışmalarımızda elimizden geleni yapmaktayız. Elde ettiğimiz başarıyı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine borçlu olurken sektör içerisinde başarısıyla dikkat çeken ve sektördeki diğer isimlere örnek teşkil eden önder isimlerden biri olmaktayız.

Toplumun hayatı boyunca ihtiyaç duyduğu dengeli beslenmelerle sağlıklarının korunabilmesi, geliştirilebilmesi ve iyileştirilebilmesi için çabalarken yaşam kalitesinde artış sağlamaya çalışmaktayız. Beslenmeye dair çözüm önerilerinin aranmasında büyük ölçüde etkili olan firmamız bu ölçüde besin analizlerinin planlamasına ve yaş gruplarına göre besin ihtiyaçlarının belirlenmesine yönelik birtakım faaliyetler yürütmektedir.

Unutmayın ki sizler için öngördüğümüz her biri birbirinden yararlı gıda ürünleriyle daha sağlıklı bir hayata merhaba diyebileceksiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR