• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğru Ford Servisi

Adres :

Küçük Sanayi Sitesi 2. Oto Tamirciler Sk. No: 20 Halk Bankası Yanı Eskişehir Merkez Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ersin Doğru

E-Posta Adresi :

dogrufordservisi26@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 361 75 50

Eskişehir oto servis ve tamirhane sektöründe güvenin ve hızlı çözümün adresi Doğru Ford Servisi, müşterilerimizden aldığımız destekle en kaliteli özel servis hizmetini sizlerle buluşturmaktadır. Sahip olduğumuz uzman personellerimiz, günümüz teknolojisine uygun teknik ekipmanlarımız ve sektördeki engin tecrübelerimizle, Ford marka araçlarınızın servis ve tamir işlemlerini özenle yapıyoruz. Sorunsuz yedek parça ve kusursuz işçilik Doğru Ford Servis için vazgeçilmez bir unsurdur.

Servisimizde garantili, orijinal Ford yedek parçaları kullanılmakta olup, en uygun fiyat garantisi ile en hızlı bakım onarım hizmeti sunulmaktadır. Bilindiği üzere araçlar herhangi bir arızaları olmasa dahi, yapılan kilometreye bağlı olarak bakım ve kontrollere ihtiyaç duymaktadır. Periyodik bakımları zamanında yaptırılmayan araçlar, ileride başınıza daha büyük sorunlar açabilir. Zamanında bakım yaptırmadığınızda, meydana gelen arızalar için yüklü meblağlar ödeyebilir ve aracınızdan istenilen verimi alamadığınız gibi güvenli bir sürüş deneyimi de yaşayamayabilirsiniz.

Doğru Ford Servisi olarak araçlarınızın periyodik bakımlarını ve tamir işlemlerini en hızlı ve doğru şekilde yapmaktayız. Şirket politikamız olarak müşterilerimizle doğru bir iletişimin ve şeffaflığın çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle aracınızla ilgili arıza vb. durumlarda gerekli bilgilendirmenin doğru şekilde yapılması birinci önceliğimizdir. Teknolojinin imkânlarından da en iyi şekilde faydalanarak, bu imkânları ustalarımızın tecrübeleri ile birleştirip, en doğru servis ve bakım hizmetini sunmaya gayret gösteriyoruz. Uygun fiyat avantajları ile aracınızı güvenle teslim etmeniz için gereken tüm yeterliliğe sahip bir oto servisi olarak, sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR