• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğru Oto Servis

Adres :

Uzayçağı Cad. 1139. Sok. No: 28 Ostim Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Şahin Doğru

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bckmhmt51@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 748 10 67

Ankara oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren firmamız Doğru Oto Servis, birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Araç sahipleri güvenli bir şekilde seyahat edebilmek için aracın ihtiyacı olan bazı işlemleri gerçekleştirmelidir. Aracın ihtiyacı olan işlemler ise tecrübe sahibi ekip tarafından yapılır. Bizler sektörün tecrübe sahibi ekibi olarak araçlar için geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz.

Yenimahalle üzerinde bulunan firmamızda araçlar için geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. Araçların tamiri, bakımı ve onarımı için tecrübe sahibi ekibimizle çalışıyoruz. Firmamızda teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanıyoruz. Yüksek kaliteye sahip malzemelerle, geliştirilmiş cihazlarla hizmet veriyoruz. Markalar tarafından üretilen arabaların düzenli kontrolünü yapıyoruz. Aracın freninde veya motorunda herhangi bir sorun olup olmadığını tespit ediyoruz. Aracın çalışmasında herhangi bir problem olup olmadığını tespit ediyor, gerekli işlemler için plan oluşturuyoruz. Aracın tamirini yapıyor, ihtiyacı olan bakımı ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

Tecrübe sahibi ekibimizle her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Tam donanımlı firmamızda yeterli ekip sayısına sahibiz. Ekibimizle birlikte aynı süre içerisinde farklı araçlar için hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda sektörde gerçekleşen yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Kendimizi geliştiriyor, daha iyi çalışmalarla araç sahiplerinin ihtiyaçlarına ve isteklerine çözüm sunuyoruz. Doğru ve uygun fiyat aralığında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyor, müşterilerimizin memnuniyetini korumaya özen gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler