• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğuş Oto Kurtarma

Adres :

Turgut Reis Mahallesi 40130 Sokak No: 13 Mersin » Akdeniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ilgar - Ali Parlak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 226 67 90

Whatsapp 2:

0 (506) 777 27 33

Whatsapp 3:

0 (534) 875 72 60

Mersin Akdeniz’de birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Doğuş Oto Kurtarma firmamız yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmaktadır. Yol yardım hizmetleri bütün araç sahiplerinin her an ihtiyacı olabilecek uygulamalardır. Çünkü bütün motorlu araçlar onlarca farklı aksamın birleşiminden oluşurlar ve her an arıza, hasar riskleri vardır.

Aynı zamanda trafikte bir kaza gerçeği vardır ve kimi zaman sizin hiçbir dahliniz olmadan dahi kazaya karışabilir, aracınızın zarar görmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sebebi her ne olursa olsun araçlarınız yolda kaldığında, arızalandığında, yola devam etmeniz riskli olduğunda en acil ihtiyacınız yol yardım hizmetidir. Mersin yol yardım sektörüne adım attığımız günden bu yana bizler tam da bu noktada çözümün adresi oluyoruz.

Doğuş Oto Kurtarma olarak Mersin yol yardım alanında tamamen oto kurtarma için dizayn edilmiş, özel araçlarla hizmet veriyoruz. Araçlarımız tamamen en modern teknolojilerle donatılmıştır ve çağın en son olanaklarıyla hizmetlerimiz devam etmektedir. Araçlarınızın güvenliğini sağlamak için bütün olanaklarımız kullanılmakta, öncelik daima can ve mal güvenliğine verilmektedir. Tam donanımlı araçlarımızla birlikte taşıma işlemlerimiz yapılmaktadır.

Araçlarımızın kontrolünde ve çağrı merkezimizde görev yapan bütün personellerimiz oto kurtarma alanında deneyim sahibi, işini özveriyle yapan, kendini sürekli geliştiren ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Tarafımıza ulaştığınız anda bütün ekiplerimiz harekete geçmekte, araçlarımız en hızlı şekilde bulunduğunuz noktaya gelmekte ve kısa sürede araçlarınızı dilediğiniz noktaya çekmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR