• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dok-vet Veteriner Kliniği

Adres :

Dumlupınar Mah. Fener Sok. No: 2-4a Ordu » Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özlem Dok Tunali

E-Posta Adresi :

dokvetklinik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 036 57 52

Hayvan severlerin kısa sürede beğenisini ve ilgisini kazanmış olan firmamız Dok-vet Veteriner Kliniği birmilyonnokta.com un üyesidir. Ordu evcil hayvan sektörü gün geçtikçe büyüyüp gelişmiştir. Firmamızda bu gelişmeye paralel gelişme göstermiştir. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetler; kuaför hizmeti, mama satışı, pet malzeme satışı, kısırlaştırma, her türlü aşılama, her türlü tedavi, ameliyat, oluşabilecek yaralanmalara karşı çeşitli tedaviler ve bakım işlemleri olarak sayılabilir.

Firma olarak müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunma konularına çok önem vermekteyiz. Amacımız tüm müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanıp devamlı müşteriler haline getirmektir. Kliniğimizde çalışan tüm ekibimiz, ilgili okullardan mezun, gereken belge ve sertifikalara sahip, tecrübeli veterinerlerdir. Çalışanlarımız gerçek birer hayvan dostu ve hayvanlara nasıl davranılması gerektiğini bilen kişilerdir. Kliniğimizde temizliğe çok özen gösterilmektedir. Mekan olarak büyük bir yere sahip olan kliniğimizde operasyonlar, aşılama, bekleyen müşterilerimiz için ayrı ayrı odalarımız bulunmaktadır. Hayvanlara yapılan operasyonlar, tedaviler sonrasında evde neler yapılması gerektiği gibi detaylı bilgileri de çalışanlarımız müşterilerimize vermektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlere karşı uyguladığımız tüm fiyatlar makul sevilerde kalmaktadır. Firmamız sektörde önce konumda olan bir firmadır. Yukarı eğimli başarı grafiği çizen firmamız sektörde en iyi olana dek çalışmalarına ara vermeden devam edecektir. Bizlere whatsapp hattımızdan ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, randevu alabilirsiniz. Hayvan dostlarımıza destek olmak için her saat diliminde hazır beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR