• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doris Güzellik Salonu

Adres :

Kavaklık Mah Ordu Cad Hacı Hatice Sakıcı Aptzemin Kat No38 /1c Şahinbey Gaziantep (orduevi Lomanı Karşısı ) Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Filiz Şahin

E-Posta Adresi :

dorisguzellik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 964 24 76

Hem erkek bireyler hem de kadın bireyler için bakımlı, estetik ve güzel bir görünüme sahip olmak hedeflenen ve arzulanan bir süreçtir. Ancak bu istek ve hedefler kadın bireyler tarafında daha yoğun bir talep görmektedir. Yaşam standartlarının yükselmesi ve insanların daha konforlu, estetik ve kişisel bakımlarına önem verecek bütçeyi bulabilmesi bu sektörün hızla yükselmesini tetiklemiştir. Bizlerde Doris Güzellik Salonu olarak sizlerin güzelliklerine güzellik katmak için profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Doris Güzellik Salonu olarak Gaziantep ilinin Şahinbey ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyan verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Gaziantep güzellik merkezi alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelmiş olduğumuz bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlı hizmetler verilmesi adına bizler sizlere yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile hizmetler vermekteyiz.

Güzellik salonumuzda cilt bakımı, siyah nokta giderilme işlemleri, cilt gençleştirme, istenmeyen tüylerden kurtulmak adına ağrısı ve acısız lazer epilasyon işlemleri, ipek kirpik tasarımları, kaş tasarım hizmetleri, manikür, pedikür, makyaj, oje, kalıcı makyaj ve oje alanında sizlere hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri verirken kaliteli ve sağlık açısından sorun yaratmaya ürünleri kullanmakta, son teknoloji cihazlarla güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Sizlerin de bu konuda profesyonel hizmetlere ihtiyacınız var ise bizlerle iletişime geçebilir ve kurumumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR