• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doruk Petshop & Garden

Adres :

Atıfbey Mahallesi 8/1 Sokak No: 13/d İzmir » Gaziemir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nilgün Köleoğlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 551 66 00

Whatsapp 2:

0 (530) 762 31 95

Doruk Petshop & Garden firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük yaşamda birçok insanın hayatına eşlik eden evcil hayvanlarını bulunmaktadır. Bu küçük dostlarımız hayatlarımıza ne kadar eşlik etse de onların birçok ihtiyacını biz gidermeliyiz. Bu nedenden dolayı evcil hayvan bakmak bazen meşakkatli bir iş olmaktadır. Ancak biz Doruk Petshop & Garden firması olarak sizlerin evcil hayvanlarının sorunlarını tamamıyla çözmek için çalışmaktayız. Sizlere çok çeşitli bir hizmet portföyü sunan firmamızın hizmetlerinin tamamı evcil hayvanlar odaklıdır.

Evcil hayvanlar için pek çok farklı türde hizmeti sizlere sunan firmamızın sunduğu başlıca hizmetler şöyledir; kedi kumu, kedi maması, köpek maması, yaş mama, kuru mama, balık yemi, balık akvaryumu, kuş yemi, kuş kafesi, kedi kıyafetleri, pet aksesuarları, kedi ve köpek kıyafetleri ve pet yatakları gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz ürünler evcil hayvanların ve insanların sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır ve tamamı güvenilir ürünlerdir. İzmir petshop olarak verdiğimiz bu hizmetimizde aradığınız tüm ürünlere firmamız aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz.

Firmamız da çalışan tüm arkadaşlarımız deneyimli kişiler olup sizlere ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için çalışmaktır. Güler yüzlü bir şekilde çalışan arkadaşlarımızın sizlere sunduğu tüm ürünler uygun ve sabit fiyatlı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçları için firmamızdan yardım almak istersiniz bizlere irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz ya da bizzat firmamızı ziyaret edilebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR