• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dost Oto Kurtarma ( Nazilli 7/24 Oto Kurtarma )

Adres :

- Aydın » Nazilli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Işık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

merti4671@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 510 09 49

Whatsapp 2:

0 (543) 568 01 57

Nazilli’de araçlarınızın yardımına koşan firmamız Dost Oto Kurtarma (Nazilli 7/24 Oto Kurtarma) birmilyonnokta.com un üyesidir. Aydın yol yardım firmaları arasında firmamızın gösterdiği başarılı hizmetler ve müşterilerimizin bize olan güveni firmamızı üst sıralara taşımaktadır. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için; şehir için ve şehirlerarası oto çekici ve kurtarma hizmetini sunuyoruz. Nazilli’de her gün artan müşteri portföyümüz ve genişleyen servis ağımız ile hizmetinizdeyiz.

Hiç beklemediğiniz anda şehir içinde ya da dışında aniden otomobilinizde bir arıza meydana geldiğinde aranacak tek yer oto kurtarma firmalarıdır. Otomobiliniz herhangi bir yerde kaldığında ya da bozulduğundan bizleri gün saat sınırlaması olmaksızın istediğiniz zaman diliminde arayarak destek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz konuma gelerek isterseniz o noktada ya da firmamıza aracınızı götürerek müdahale edebiliriz.

Mesafe uzun olduğu için dert etmenize hiç gerek yok, firmamız şehirlerarası yollarda alan araçlarınız için de sizlere destek vermeye hazırdır. Çalışanlarımız güler yüzlü, çözüm odaklı, ihtiyaca yönelik hizmet veren, gerekli belgelere sahip, işlerinde uzman kişilerdir.

Firmamız uzun süredir yol yardım sektöründe müşterilere hizmet vermektedir. İlk hedefimiz müşteri memnuniyeti, ikinci hedefimiz ise her koşulda kaliteli hizmet sunumudur. Hem bu iki hedef için hem de aynı zamanda sektöre katkı sağlaması amacıyla da çalışanlarımız her yeniliği izlemiş ve firmamızda tüm kolaylık sağlayacak gelişmeleri uygulamaya çalışmıştır. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmanız için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR