• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dost Perde Tasarım

Adres :

Uğur Mumcu Mahallesi Fatih Caddesi No: 11/13 İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Yetişen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 822 27 21

Tekstil ve giyim alanında hizmet sunmakta olan Dost Perde Tasarım isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olmanın gururunu yaşıyor ve bu gururu siz değerli müşterileri ile paylaşıyor. Evimize renk katan ve ayrı bir hava veren perde hepimiz için oldukça önemli ve olmazsa olmazdır. Evimize en güzel perdeyi seçmek isteriz ve bu şekilde her gün baharı yaşamayı tercih ederiz. Perdede dikkat etmemiz gereken en önemli şeylerden biri kaliteli kumaş ikincisi de dikim şeklidir. Bir perdede kumaş ne kadar kaliteli ve dikim ne kadar özelse perde de o kadar dikkat çekici olur. Uygun fiyata kaliteli ve güvenilir hizmet sunmakta olan değerli firmamız, sizlere bu iki noktayı da uyguladığı bir hizmet sunmaktadır.

İstanbul tekstil giyim, kurulduğu günden bu yana canla başla çalışmış ve kalitesini ortaya koyarak hizmet sunmuştur. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetlerini ötürü çok yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, çığır açmış yenilikleri ve modelleri ile hizmetinizdedir. Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen değerli firmamız, sizler için en özel ve en şık kumaşları temin ediyor. Firmamız işini de ehli çalışanları ile birlikte kaliteli kumaşlardan üretilmiş son derece özel ve yeni moda ürünler ile hizmetinizdedir.

Bizleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip ederek geçmişte sunmuş olduğumuz tüm hizmetlere ulaşabilir ve bu hizmetleri görüp değerlendirebilirsiniz. Ayrıca dönemsel indirimlerden faydalanmak için takipte kalmanızı öneririz. Fiyat bilgisi veya sipariş için de bizlere iletişim numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar