• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dostpen

Adres :

6794.sok. No: 29 -a Çiğli İzmir İzmir » Çiğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tayfun Aydın

E-Posta Adresi :

tayfun_aydinn@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 721 78 83

Whatsapp 2:

0 (544) 721 78 83

Whatsapp 3:

0 (531) 863 18 38

Eski sistemlerde kullanılmakta olan alüminyum doğrama, demir doğrama veya ahşap doğrama ile üretilen pencereler yerine günümüzde PVC sayesinde elde edilen pencereler çok daha sağlıklı kullanım imkanı sunmaktadır. Çünkü PVC pencere sistemleri; çift cam ve ısıcam sistemleri ile hava geçirgenliğini azaltarak yalıtım oluşturmaktadır. Çerçeve ve kasa imkanları sayesinde çok daha uzun yıllar aynı sağlıklı kullanımı devam ettiren bu sistemler hem iç alanlarda hem de dış alanlarda kullanılmaktadır. İstediğiniz her noktada bu sistemi kullanabilmeniz için İzmir Çiğli ilçesinde Dostpen olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Dostpen firması olarak İzmir cam dekorasyon sektörü içerisinde yer aldığımız günden bu yana sürekli gelişen bir yapı ve değişen ürünler ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bu sayede cam dekorasyon işlemleri sağlanması, otomatik panjur sistemleri, PVC doğrama, cam balkon montajı, PVC kapı pencere sistemleri, sineklik sistemleri, alüminyum doğrama, alüminyum küpeşte, kepenk sistemleri, panjur sistemleri gibi birçok farklı hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerin her biri için profesyonel ekiplerle en iyi malzemelere dikkat ederek tam kaliteli sonuçlar sağlıyoruz.

Firmamız gerçekleştirecek hizmetler için öncelikle kullanım alanında keşif çalışması gerçekleştirmektedir. Keşif çalışması sırasında net ölçüler alınır, kullanılacak malzeme belirlenir ve yapılması gereken işleminin nasıl bir işçilikle uygulanacağı tarafınıza ifade edilir. Bu sayede işlem sonucunda nasıl bir kullanım sağlayacağınızı ve uygun fiyatlar ile alınacak bu hizmetin yapısını tam olarak görebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR