• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dr. Osman Alçay (hacamat-sülük-ozon-fito-mezo-larva Tedavisi)

Adres :

Yazır Mh., Elmalılı Hamdi Yazır Cd. No: 65/b Selçuklu/konya Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Alçay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

osmanalcay@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 563 29 93

Whatsapp 2:

0 (536) 563 29 93

Konya medikal ve tıbbi cihaz sektöründe açılmış olan bir sağlık merkezi olarak, birbirinden farklı yararlı yöntem ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Alternatif tıp olarak kabul edilen ve doktorumuz tarafından uygulanan yöntemlerimiz ile ağrılar, fıtıklar ve diğer rahatsızlıklar maksimum ölçüde azaltılmaktadır.

Hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde yer alan fizyoterapi eklem ve ağrılarınız için en gelişmiş ve modern uygulamaları sizlere sunacaktır. Doktorumuz tarafından tedavilerimiz belirli bir yöntem ile uygulanır ve programlıdır. Periyodik olarak bakıma ve tedaviye gelinmesi bu noktada en önemli etmen olmaktadır.

Sunulan hizmetler arasında, yara bakımında larva tedavisi, sünnete uygun hacamat, alternatif tıp hizmetleri, sülük tedavisi, tıbbi hacamat uygulaması, uzman hacamat uygulaması, hacamat sülük tedavisi, kilo alma ve kilo verme programları, sağlıklı kilo alma, sağlıklı kilo verme hizmetleri yer almaktadır.

Uzman doktorumuz tarafından sunulmakta olan hacamat tedavisi yılın her günü sunulur. Özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında ise etkilerini daha belli olacaktır. Usulüne uygun olarak yapılan hacamat, hem ağrılarınızın azalmasında, hem de ruhsal açıdan daha dingin olmanızda sizlere katkı sağlar. Bu tedavi sonrası bağışıklık sisteminde artış gözlenir, saçlar daha parlak olur ve gözler daha net görmeye başlar. Kirli kadın en uygun yöntem ile atıldığı bu sistemi her yıl uzman doktorumuza yaptırmanız sağlık açısından sizlere çok büyük artılar ile geri dönecektir. Arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR