• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dr. Wash Profesyonel Dokunuş

Adres :

Mezopotamya Mah. 608 Sokak ( Bigross Sokağı ) Selen Yıl Sitesi Altı No : 14 Park75 Karşısı Diyarbakır » Kayapınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Türkmen

E-Posta Adresi :

bilal.cokuk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 472 42 96

Diyarbakır otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; kaliteli hizmet anlayışımız, deneyim ve tecrübemiz, işimize olan bağlılığımız ile oto kuaför sektörünün öncü firmalarından birisidir. Kullandığımız tüm ekipmanlar son teknoloji cihazlardan oluşmaktadır. Bununla birlikte oto temizliğinde kullandığımız kimyasal ürünler insan sağlığına ve doğaya zarar vermez.

Firma olarak temel çalışma anlayışımız planlı ve programlı bir şekilde en kaliteli hizmeti vermektir. Dolayısıyla bünyemizde alanında tecrübeli ve deneyimli çalışma personeli ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Çalışma personelimiz aracınızı teslim aldıktan sonra profesyonel bir şekilde iç ve dış detaylı temizliğini gerçekleştirir. Hava kanallarından torpido gözüne; kapı pandizotlarından lastiklere ve paspaslara kadar en ince ayrıntısı hijyenik ve anti bakteriyel malzemeler kullanılarak buharlı oto yıkama makineleri ile en ince detaylarına kadar temizlenir.

Güven, adil yaklaşım ve dürüstlük firmamızın değerleridir. Bu değerlerimiz doğrultusunda ve sektörde yılların kazandırmış olduğu ticari bilgi ve deneyimimiz ile oto bakım ve yıkama konusunda müşterilerimizin A’dan Z’ye bütün ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Aynı zamanda geniş aksesuar çeşitlerimiz ile araçlarınızın bu konudaki ihtiyaçlarını da en uygun fiyat seçenekleri ile karşılamaktayız.

Firmamız bugün geldiği noktada sektörün önde gelen araç temizleme merkezlerinden birisidir. Hedefimiz müşteri memnuniyeti merkezli hareket ederek her model aracınıza yakışacak en kaliteli ve en konforlu hizmeti sunmaya devam ederek sektördeki liderliğimizi korumaktır. Bunun için faaliyet alanımızdaki teknolojik yeniliklerin takipçisi olarak bilinirliğimizi daha da arttırmayı amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR