• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Drn İletişim İphone Teknik Servisi

Adres :

Karaman Mahallesi Sözeri Lisesi Sokak Yılvar 1 Sitesi Karşısı No 2 Nilüfer/bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Derun Özer

E-Posta Adresi :

derun666@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 344 32 22

Whatsapp 2:

0 (532) 344 32 22

Bilgi ve teknoloji çağı olan günümüzde yediden yetmişe herkesin elinde olan cep telefonu ve tabletler kimi zaman pürüzler çıkarabilmekte, sahiplerine sorunlar yaşatabilmektedir. Bu sorunları ortadan kaldırmak için kurulan firmamız ürünlerinizi özenle almakta, en kaliteli malzemeleri kullanarak itinayla tamir etmektedir. Güvenle teslim ettiğiniz elektronik eşyalarınıza özenle sahip çıkmakta bakımını yapmaktayız. Telefon, tablet, modem gibi teknolojik araçlarınızın tamiratını yapan firmamız Bursa Teknik Servis sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Yüksek kalitede sunduğumuz hizmetlerimiz müşteri memnuniyetini beraberinde getirmiş bu durum çalışma azmimizi arttırmıştır. Firmamız yaptığı tüm yatırımlarla en uygun hizmeti sağlamakta mobil cihaz tamir servis işinin ustası olmaktadır. Teknik servisimizde kullanılan tüm cihaz ve ekipmanlar son teknoloji olup firmamız en iyi bakımı yapmaktadır. Uzman ekip arkadaşlarımız ile sürekli teknolojinin takipçisi olmakta hep daha iyiye odaklanmaktayız. Sunduğumuz yaratıcı çözümlerle müşterilerimizin beklentisini karşılamakta tercih edilir olmaktayız. Her geçen yıl müşteri portföyümüzü arttırarak ilerlemekte bu durum bizi onurlandırmaktadır.

Misyonumuz; koşulsuz müşteri memnuniyeti gayesi ile işimizi en iyi şekilde yapmaktır. Çalışanlarımıza düzenli eğitimler vermek bilgi birikimlerini arttırarak şirket gelişimlerini sağlamaktır. Hizmet ettiğimiz tüm müşteri ve esnaflarla teknik-beşeri ilişkilerimizi geliştirerek sektöre yatırım yapmaktır.

Vizyonumuz; en yenilikçi, güvenilir teknik servis firması olarak Türkiye’de tek olmak, deneyimli elemanlarımızla ve iyi bir çalışma ile tüm Türkiye’de şubeler açabilmektir. Başarının verdiği güçle hep daha çok çalışmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR