• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dua Et ve Piliç Ürünleri

Adres :

Lale Bahce Mah Ağır Başak Sok No: 17/a Meram Konya Konya » Meram

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Cansoy

E-Posta Adresi :

acansoy_85@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 464 40 85

Whatsapp 2:

0 (532) 464 40 85

Et ve piliç üretimi konusunda sizlere hizmet sunan firmamız en taze ve lezzetli yerli etlerin ve piliç etlerinin sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Kendi yaptığımız hayvancılık ile üretilen oldukça taze ve sağlıklı etler sizlere sunulmakta ve sofralarınızda güvenle tüketmeniz için üretilmektedir. Alanında yıllardır başarılı şekilde hayvancılık ve et üretimi yapan firmamız bu konuda çok tercih edilmektedir.

Sizlerin sağlıklı bir şekilde taze et tüketmesi için kurulan ve çalışmalarını sürdüren firmamız en sağlıklı hayvanların yetiştirilmesini sağlamaktadır. Et üretimine uygun olarak doğal koşullarda yetiştirilen hayvanlar taze ve lezzetli etin sizlere sunulması için oldukça önemlidir. Firmamız tarafından üretilen taze ve lezzetli etlerimiz sizlerin sofralarda kullanımına uygun olarak kasap ürünleri haline getirilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Konya hayvancılık ve et satışı konusunda sizlere hizmet sunan firmamız küçükbaş hayvan ihtiyaçlarınızın karşılanması konusunda da sizlere başarılı şekilde hizmet sunmaktadır. Adaklık ve kurbanlık hayvanlar konusunda sizlere hizmet sunan firmamız kendi yetiştirdiğimiz hayvanlar ile sizlere en başarılı ve kaliteli hizmetleri sunabilmektedir.

Et tüketimi için özel olarak yetiştirilen küçükbaş hayvanlar ve tavuklardan elde edilen piliç etleri her zaman sizlerin sağlıklı ve taze et tüketmeniz için uygun ürünlerdir. Firmamız her zaman sizlerin sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlere güvenilir et sunmak için yaptığımız çalışmalarımız sizlerden övgü almakta, ilgi görmekte ve sizler tarafından çok tercih edilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR