• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dua Tanesi Tesbih

Adres :

- Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Efe Sağlam

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

duatanesimezat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 923 27 10

Aksesuarlar, en çok ilgi gören eşyalardan biridir. Görünüşüne önem veren her insan için aksesuar olmazsa olmazdır. Bundan dolayı kadınlar ve erkeklerin ilgi ve zevkine göre farklı ve çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır. Kadınlar için küpe, kolye gibi tasarımlar daha çok rağbet görürken erkekler için de saat teşbih gibi aksesuarlar rağbet görmektedir.

Özellikle tespih tutkunu olan kişiler, koleksiyon dahi yapmakta ve yoğun ilgi duymaktadır. Bu sebeple tespih sektöründe en kaliteli ve çeşitli malzemelerle tespih üretimleri devam etmektedir.

Firma olarak, tespih sektöründe yıllardır kaliteli hizmet vermekteyiz. Deneyimli personel ve uzman ekibimizle orijinal taşlardan tespih yapmakta ve müşterilerimize temin etmekteyiz. Oltu, kehribar gibi taşlardan usta işçilikle yapılan değerli tespihleri işletmemizde bulabilirsiniz. Kullanmak veya koleksiyonunuza katmak istediğiniz ürünlere bizim aracılığımızla ulaşabilir ve isteklerinizi karşılayabilirsiniz. Özel imame ve kaliteli işçilikle tasarlanan ürünlerimizi alarak isteklerinizi karşılamanın teminatını sizlere veriyoruz.

Ankara alışveriş sektöründe kendimizi ön plana çıkarmaya devam ediyor ve çeşitli ürünlerimiz, mükemmel işçilik ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizi işletmemize bekliyoruz. Müşterilerimizin yoğun ilgisinden dolayı teşekkür ediyor ve kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bizden haberdar olmak için Facebook ve Instagram sayfamızdan takip edebilir ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Her türlü soru, görüş ve öneri için bize mesaj atabilir veya e posta adresimizden mail gönderebilirsiniz. Siz de kaliteli tespih istiyorsanız işletmemize davetlisiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR