• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dünya Harita Mühendislik

Adres :

Tozkoparan Mahallesi Kuvayi Milliye Bulvarı No: 238 Nazım Dündar Apartmanı Kat: 5 Daire: 10 ( Toroslar Belediyesi Karşısı ) Mersin » Toroslar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Armağan Ali Deniz - Gökhan Seran

E-Posta Adresi :

dunyaharita33@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 282 30 33

Whatsapp 2:

0 (537) 834 07 31

Dünya Harita Mühendislik firması olarak Mersin'de sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Mersin hizmet alanında çalışmalarını sürdüren firmamız Dünya Harita Mühendislik olarak çeşitli alanlarda ve konularsa hizmet vermekteyiz. Birçok farklı türde hizmeti bir arada sunan firmamız Dünya Harita Mühendislik ihtiyaca yönelik olarak hizmet vermektedir.

Firmamız sunduğu ilk hizmet parsel ölçüm hizmetidir. Parsel kelimesi gayrimenkul sektöründe sınırlanmış ve ayrılmış arazi parçası anlamına gelmektedir. Bizler de firma olarak sizlere ait olan bu parsellenmiş alanın ölçümünü yaparak net bir şekilde yerini ve büyüklüğünü sunmaktayız. Bir diğer hizmetimiz ise arsa tevhit işlemidir. Tevhit kelimesi tapu sicilinde ayrı ayrı kayıt edilmiş birbirine bitişik olan arazinin bütünleştirilerek tek bir parsel haline getirilmesi işlemidir. Bu hizmetimize ters olarak da ifraz hizmetimizi sunmaktayız. İfraz hizmetimize tabu kütüğünde tek parsel olarak kayıtlı olan bir arazinin imar planlarına uygun olarak düzenlenen haritalara göre birden çok parçaya ayrılarak tapuya geçmesine ifraz denilmektedir.

Firmamız önemli çalışanlarından birisi de röperli kroki hizmetimizdir. Bu hizmetimiz parsel yapılarının yeri değişmeyecek ve sabit şekilde yazılmış olduğu kroki tipine denir. Firmamızın bu hizmeti işlemi yapıların koordinatlarını ve kesin sonuçlarını gösterir. Birçok farklı türde hizmeti bir arada sunan firmamız sunduğu diğer hizmetleri ise şöyledir; bina aplikasyonu – TUS, yapı aplikasyon projesi, imar planı uygulaması, blok ve bağımsız bölüm düzeltmesi ve yer göstermedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR