• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duru Bebe Başiskele

Adres :

Barbaros Mah. Pınar Cad. No: 9/c Kocaeli » Başiskele

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmethan İnce

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ruhiince71@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 837 78 76

Bebek giyimine dair aradığınızı bulacağınız tek adres Duru Bebe Başiskele birmilyonnokta.com üyesidir. Bebek ve çocuk giyim ürünleri, dikkatli şekilde seçilmelidir. Özellikle bebek giyiminde üretici firmanın kalitesi, ürünlerde kullanılan kumaş kaliteli ve baskılar ebeveynler için kafa karıştırıcı bir hal alabilmektedir. Biz Kocaeli giyim sektöründe yalnızca bebekler ve çocuklar için satış yaparak tek bir alanda çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Duru Bebe Başiskele ailesi olarak firmamız, bebek giyim ve aksesuarlarına dair her ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Sizlere geniş bir yelpazede sunmuş olduğumuz marka seçenekleri arasından aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Başta yenidoğan ürünleri olmak üzere; eğitici oyuncaklar, pusetler, çocuk bisikletleri gibi farklı kategorilerden pek çok ürüne ev sahipliği yapıyoruz.

Firmamız satış yöntemlerinde her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Sizlere memnuniyet duyacağınız ve hesaplı alışveriş süreçleri sunmak bizim ilk hedeflerimizden biridir. Bu sebeple ihtiyacınız her ne olursa olsun keyifli ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için çalışma arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Hizmet kapsamımızı her durumda geniş tutarak, çocuklarınız için aradığınız tüm ürünlere ev sahipliği yapmak için olan çabalarımız gün geçtikçe devam etmektedir. Çocuk tekstili ve yardımcı araç gereçlerine dair satın almak istediğiniz tüm marka ve modeller işletmemizde sizleri bekliyor. Sizler de kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşamak istiyorsanız Kocaeli Başiskele’de yer alan işletmemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR