• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duru Wax Oto Kuaför

Adres :

İlkyerleşim Mahallesi Başkent Bulvarı Akvaryum Avm Kapalı Otopark Batıkent Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kerem Dörtkol

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 369 63 00

Whatsapp 2:

0 (533) 369 63 00

Duru Wax Oto Kuaför olarak Ankara otomotiv sektöründe kurulduğumuz günden bu yana her geçen gün kendimizi geliştirerek müşterilerimize güven ve heyecan vermeye devam ediyoruz. Oto kuaför ve yıkama gereksinimlerini çok geniş bir kulvarda karşılıyor, değişen ve gelişen sektörü yakından takip ederek en hızlı biçimde ayak uyduruyoruz. En son teknolojileri dahi en kısa sürede merkezimizde hayata geçirerek müşterilerimizin en gelişmiş oto kuaför hizmetleriyle tanışmasını sağlıyoruz. Farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gerekli özeni gösteriyor, çağımız insanının bütün realitelerini göz önünde bulundurarak faaliyet yürütüyoruz.

Oto kuaför merkezimiz farklı olma ve bu farkı, müşterilerine yansıtma çabasındadır. Bunun için kaliteden ödün verilmeksizin en iyi, en kaliteli çözümler üretilmektedir. Gelişmiş altyapımızla dünya markası ürünleri ve malzemeleri kullanıyor, her araca özel çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru biçimde çözüme kavuşturduğumuz gibi en hızlı şekilde çalışmalarımızı yaparak zamandan tasarruf yapmalarına imkân veriyoruz.

Hedefimiz her zaman ulaşılabilir maliyetlerde, en uygun ürünü sunmak ve kaliteli malzemeler kullanarak güven duygusunu arttırmaktır. Yıllardır abonemiz olan yüzlerce müşterilerimizin göstermiş olduğu sadakatle de doğru uygulamalara imza atmış olduğumuzu görüyor, fakat kendimizi yeterli görmeyerek her geçen gün daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz.

Sektörümüzde bir marka yaratma, güvenilir bir firma olmaya çalışıyor, sürekli kendimizi geliştirerek müşterilerimizin en modern oto yıkama, oto kuaför, oto temizlik, pasta cila, kaplama çözümlerine kavuşmalarını sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR