• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duygu Kaya Güzellik ve Bakım Merkezi

Adres :

Oasis Tower B Blok Altay Mah.söğüt Caddesi / 14/b Eryaman Ankara Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duygu Kaya

E-Posta Adresi :

duygukaya.guz.merkezi.@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 791 58 98

Whatsapp 2:

0 (553) 791 58 98

Duygu Kaya Güzellik ve Bakım Merkezi olarak sizlere profesyonel hizmeti en kaliteli malzemeler ile sunuyoruz. Kişisel bakım ve güzellik uygulamaları ile ilgili olarak sunduğumuz hizmetler ile kadınların güzelliklerine güzellik katıyoruz.

Ankara güzellik merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizler için her türlü güzellik uygulamasını sunuyor. Güzellik uygulamalarımız içerisinde cilt bakım ve makyaj uygulamaları önemli bir yer tutar. Yüzünüz ve çevresinde oluşan sorunlar için uygun uygulamalar seçilerek ilgili alana uygulanmaktadır. Cilt kuruluğu, lekeler ve benzeri sorunlar için gerekli uygulamalarımız mevcuttur. Bu uygulamalar sayesinde cildiniz kusursuz ve güzel bir hale kavuşacaktır. Cildiniz ile ilgili olarak sadece sorunlara yönelik uygulamalar yapılmamaktadır. Cilt bakım uygulamalarımız ile sorunsuz olan cildiniz bu özelliğini korumaktadır. Güzellik uygulamalarımız içerisinde kaş ve kirpik bakımı ve tasarımı da bulunmaktadır. Yüzünüzün ve gözlerinizin yapısına göre kaşlarınızın özel olarak tasarlanması işlemi ile etkili bakışlara sahip olabilirsiniz. Daha güçlü ve dökülmeyen kirpikler için özel uygulama seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Kişisel bakım ve güzellik uygulamalarımız içerisinde makyaj uygulamalarımız da bulunmaktadır. Kalıcı makyaj ve diğer makyaj uygulamaları ile güzelliğiniz pekiştirilmektedir. Özel günleriniz ve davetleriniz için yapılan makyajlar ile göz alıcı bir hale geleceksiniz. Tırnak bakımına önem verenler için manikür ve pedikür uygulamalarımız da bulunmaktadır. Tırnaklarınızın kesilmesi ve bakımlarının yapılması için tecrübeli çalışanlarımız sizler için hizmet vermektedir. Tüm güzellik uygulamalarımızı görmek için güzellik merkezimize gelmeniz yeterli olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR