• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dynobil Afyon Arslan Oto Ekspertiz

Adres :

İkinci Sanayi Sitesi Veysel Karani Mah. 1140 Sok.no: 3/a Afyon( Ankara Yolu Üzeri Orta Kapı Girişi Solda) Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Arslan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (549) 455 23 82

Whatsapp 2:

0 (549) 455 23 82

Otomobil tutkunları bilirler ki sıfır araç almak her ne kadar cazip gibi görünse de ikinci el temiz kullanılmış bir aracı daha uygun alma fikri ekonomik açıdan daha mantıklı bir hal alabilir. Fakat bu noktada ikinci el aracın sahibinin ağzından değil de bir uzman gözünde değerinin ne olduğunu öğrenmek büyük önem taşır. Eskiden bir oto tamircisinden alınan bilgiler doğrultusunda hareket edilerek çok da fazla emin olmadan karar vermeye çalışılırken; günümüzde araçlar oto ekspertiz firmaları tarafından en ince ayrıntısına kadar incelenerek, gönül rahatlığıyla alış satış işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Arslan oto olarak Afyon merkezde hizmet vermekteyiz. Oto ekspertiz firmamızda getirdiğiniz aracın incelemesi detaylı bir şekilde yapılarak, siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. İşinde uzman ekibimiz teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak gerekli değerlendirmeyi yapmaktadır. Yanal kayma testi, süspansiyon testi, araç beyin testi, araç altı kontrolü, fren testi uygulaması, kaporta tamir ve boya işleri verdiğimiz hizmetlerden sadece bazılarıdır.

Bu hizmetleri sunarken olmazsa olmazımız tarafsızlık ilkesidir. Hiçbir oto galeri veya alım satım işleri ile uğraşan firmayla anlaşmamız yoktur. Hem alıcıyı hem de satıcıyı memnun etmek önceliğimizdir. Afyon oto ekspertiz denildiği zaman, aynı sektörde bulunduğumuz firmalar arasında, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunma iddiasındayız.

Yaptığımız işlemler son teknoloji ürünü ekipmanlar yardımıyla uzman kadromuz tarafından yapılarak belgelendirilir. Aracınızın a dan z ye kontrollerini yaptırmak istiyorsanız emrinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR