• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eb Garaj

Adres :

Sanayi Mah. Gündoğdu Cad. No: 8 ( Bankalar Karşısı ) Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Sezgin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 891 43 48

Whatsapp 2:

0 (536) 814 49 90

Elazığ oto aksesuar ve modifiye alanında uzun yıllardır çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimleri ile hizmet veren firmamız EB Garaj birmilyonnokta.com üyeleri arasında yer almaktadır. Alanında uzman çalışanlarımız ve donanımlı ekipmanlarımız ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Sizler için oto pasta cila hizmeti, far parlatma işlemleri, oto yıkama hizmeti, oto boya koruma işlemleri, oto koltuk yıkama işlemleri, oto seramik kaplama işlemleri ve oto motor koruma işlemleri gibi pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Geniş hizmet yelpazemiz ile sektörde her zaman ön plana çıkmayı ve adımızdan söz ettirmeyi başarıyoruz.

Aracınızı donanımlı ekipmanlarımız ile detaylı bir şekilde temizliyoruz. Hizmetlerimiz sırasında her zaman en kaliteli malzemeleri tercih ederek sizleri memnun ediyoruz. Farlarınızı parlatarak ilk günkü haline gelmelerini sağlıyoruz. Tercihinize göre seramik kaplamalar yaparak da tarzınızı aracınıza yansıtıyoruz.

EB Garaj olarak hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Herhangi bir problem yaşarsanız problemi kısa süre içerisinde hallederek mağdur kalmanızı önlüyoruz. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize yönelik profesyonel bir şekilde hizmet vererek hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, WhatsApp hatlarımıza mesaj atabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. En kısa süre içerisinde size dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet hakkında detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR