• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ebabil Veteriner Kliniği

Adres :

Osmangazi Mah. Hamm Şehri Bulvarı No: 73/b Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Türkmen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 501 17 88

Ebabil Veteriner Kliniği minik can dostlarımız için hizmet vermekte olup, birmilyonnokta.com üyesidir. Evcil ve çiftlik hayvanlarınız için her zaman profesyonel yardıma ihtiyacınız vardır. Onların sağlıkları en az bizim sağlığımız kadar önemlidir. Bu nedenle onlara gerekli özeni göstermeli, sağlık ihtiyaçlarını en kısa sürede gidermelisiniz. Bu noktada kliniğimiz her zaman sizlere hizmet vermektedir.

Afyon veteriner sektöründe hizmet vermekteyiz. Minik dostlarınızın düzenli aşılama, suni tohumlama gibi işlemleri ve yaşayabilecekleri herhangi bir sağlık sorunlarında kliniğimize başvurarak sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız için gerekli özeni son derece titizlikle göstermekteyiz. 7/24 ulaşabileceğiniz kliniğimizde kısırlaştırma uygulaması da bulunmaktadır. Can dostlarınız için güvenle tercih edebileceğiniz kliniğimiz son derece özenle ve titizlikle çalışmaktadır. Bize güvenle dostlarınızı emanet edebilir, sürecin sonunda sağlığına kavuşmuş halde teslim alabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki veterinerlik sadece hayvanları sağlığına kavuşturmak anlamına gelmez. Biz klinik olarak küçük dostlarımız ve sizler için huzurlu bir aile ortamı oluşturmayı hedeflemekteyiz. İster evinizden telefon numaramızdan bize ulaşarak isterseniz kliniğimize gelerek aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Tüm bunların yanında sahipsiz yaşayan dostlarımız da her canlı gibi sağlıklı ve güvenli yaşama hakkına sahiptir. Bu nedenle onların da sağlık ihtiyaçlarını karşılamak isteyen değerli hayvan sever vatandaşlarımıza ciddi fiyat indirimleri yapmaktayız. Unutmamalıyız ki her cana sahip çıkılmalıdır. Sahipsiz hayvanlar hepimizindir ve herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmelidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR