• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ebru Dinçsoy Kids Altınkare

Adres :

Filistin Caddesi Kırlangıç Sokak No: 26/4 Gaziosmanpaşa Çankaya Ankara Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebru Dinçsoy

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kidsaltinkare06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 662 65 12

Whatsapp 2:

0 (505) 662 65 12

Ankara’nın Çankaya ilçesinde faaliyet göstermekte olan Ebru Dinçsoy Kids Altınkare olarak bizler bebek bekleyen çiftlerin doğum ve hamilelik dönemlerinden başlayan maceralarına ortak olarak bu zamanları kalıcı hale getirmek üzere hizmet veriyoruz. Aile fotoğraflarının çekilmesinde de hizmet vermekte olan firmamız Ankara basın yayın sektöründe hamile ve doğum fotoğrafçılığı alanında profesyonel hizmet veren firmalardan biri olarak büyük bir açığı da kapatmaya devam ediyor. Hamilelik sürecinin tatlı telaşları arasında sizlerin bu dönemleri en iyi şekilde hatırlamasını sağlayacak olan ve aynı zamanda bebekleriniz için hazırlayacağınız albümlerde de kendisine yer verebileceğiniz fotoğrafları öne çıkarabiliyoruz.

Hamilelik döneminde anne ve babaların istekleri doğrultusunda istenilen her aşamada sizlere hizmet verebilen firmamızda öncelikli olarak doğuma hazırlık döneminden başlayarak sizler için tüm aşamaların fotoğraflanmasını sağlıyoruz. Anne ve baba adaylarına uygun konseptler yaratarak çekimlerimizi eğlenceli hale getirerek albümlerinizin zenginleşmesine de ortam hazırlıyoruz. Zaman zaman daha mizah dolu zaman zaman da duygusal kareleri kayıt altına alarak ilerde baktığınızda en iyi şekilde hatırlayabileceğiniz görselleri de karşınıza çıkarıyoruz.

Çekimlerimizde tamamen anne ve baba adaylarının isteklerini göz önüne alarak çekim ortamının belirlenmesini sağlıyoruz. Bu noktada bebeklerin eşyalarının yer aldığı ortamlardan hastane çekimlerine, deniz kenarında yapılacak çekimlerden daha yeşil alanlarda yapılan çekimlere kadar her noktada anne ve baba adaylarının hayalindeki görüntüleri ortaya çıkarabileceği bir çekim hizmetini sizlere sunabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR