• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ebru Kaya Estetik

Adres :

Merkez Mahallesi Çavusbası Caddesi Vezir Sokak Çolakoğlu Central No: 17/8 Çekmeköy/ İstanbul İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebru Kaya

E-Posta Adresi :

ebru2025@windowslive.com

Whatsapp 1:

0 (536) 738 62 00

Whatsapp 2:

0 (536) 738 62 00

Zaman, insan vücudu üzerinde çok yorucu ve hasar oluşturan etkiler ortaya çıkarır. Bazen de insan vücudu doğuştan gelen etkiler veya dış fiziksel etkiler nedeniyle estetik yapısında bozulmalar gösterebilir. Hangi sebepler ile olursa olsun vücut estetiğinde oluşan bu bozulmaların giderilmesi için profesyonel estetik uygulamaları ile yeniden düzelme ve doğru bir görünüm elde edilebilir. Bu nedenle Ebru Kaya Estetik İstanbul Çekmeköy ilçesinde yıllardır estetik arayan ve güzelliğine önem veren insanlar için hizmet sunmaktadır.

Ebru Kaya Estetik olarak İstanbul güzellik merkezi sektörü içerisinde çok geniş bir yapı ile hizmet veriyoruz. Hizmet çerçevesi içerisinde kıl tekniği ile kalıcı kaş uygulaması yapılması, eyeliner uygulamaları, dudak kontürü, kaş kontürü uygulamaları, kalıcı makyaj, microblading, kirpik lifting, lazer epilasyon, buz lazer uygulamaları, cilt bakımı, bölgesel incelme, soğuk lipoliz, çatlak tedavileri gibi birçok yöntem bulunmaktadır.

Firmamız sunmuş olduğu bu hizmet yöntemlerinde son teknoloji sistemleri kullanmaya ve vücudunuzun hassas yapısına özen göstererek sağlıklı işlemler sunmaya çok yüksek özen göstermektedir. Bu nedenle gördüğünüz sağlık ve estetik sorunlarında iyi bir sonuç ve kaliteli bir işlem imkanlarını elde etmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sadece danışmanlık için veya direkt olarak estetik hizmetleri almak için firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz. 365 gün sunulan seanslar sayesinde vücudumuzda doğru yapıya kavuşmak için uygun fiyatlar ve ödeme koşullarını değerlendirerek, firmamız üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR