• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ebu Rami Giyim Mağazası

Adres :

Seydo Atilla Mahallesi 1007. Cadde No: 198 Demirtaş Kasap Karşısı Şanlıurfa » Ceylanpınar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şehmuz Kolcu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

eburami5@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 321 66 67

Ebu Rami Giyim Mağazası olarak www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesiyiz. Giyim sektörü içerisinde var olduğumuz ilk günden bu yana kaliteli ve güvenilir ürünlere sahip olabilmenin, uygun fiyata daha şık görünebilmenin her zaman mümkün olabileceğini düşündük.

Çünkü insan giydikleri kıyafetleri ve tarzları ile kişilikleri hakkında tüyolar vermektedir. Sevdiği renkleri, hayat tarzını, dinlediği müzik tarzını sadece kıyafetleri ile bile çevresindeki insanlara yansıtabildiğini biliyor muydunuz? Bizler de siz değerli müşterilerimizin kendilerini tamamen yansıtabileceği ortamı sunabilmek ve bunu rahat hissedebileceği kıyafetler aracılığı ile yapabilmesini sağlayabilmek amacı ile Şanlıurfa giyim sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, güler yüzlü en önemlisi de her zaman memnun müşteri anlayışına sahip çalışma ekibimiz ile geniş ürün yelpazemize sahip mağazamızda sizleri layığı ile ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olacağımızı belirtmek isteriz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile yer verilmeyen işletmemizde dilerseniz sizler için temiz bir şekilde bekletilen giyim kabinlerimizde beğendiğiniz ürünlerimizi deneyerek içinize sinen bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Her zaman sizlerin yanınızda olan işletmemiz sektör içerisindeki tüm yenilikleri yakından takip ederek en yakın sürede sizlerin hizmetinize sunabilmek için elimizden gelen her türlü çabayı gösteriyoruz. Kaliteli ve güvenilir giyim adresi olan Ebu Rami Giyim Mağazası olarak fiyat konusunda da sizlerin yanınızda olduğumuzu belirtmekten dolayı son derece mutluyuz. Kaliteli ürünleri uygun fiyata sahip olabilmek isteyen tüm müşterilerimizi mağazamızda bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR