• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efe Tasarım

Adres :

19 Mayıs Mah. Huzur Cad. No: 14 Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Dokuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 544 43 38

Adana şehrinde hizmet veren Efe Tasarım isimli firmamız birmilyonnokta.com adlı sitenin üyesi olan firmalardan bir tanesidir.

Adana reklam sektöründe dört ana başlık altında hizmet vermekteyiz. Kurumsal kimlik tasarımı, matbaa baskı hizmetleri, yazılım web tasarım ve iç dış dijital reklam bu dört başlığımızı oluşturmaktadır.

Kurumsal kimlik tasarım başlığımızın içinde logo, kartvizit, katalog, cepli dosya zarf, antetti, şirket ve ofis evrakları hizmetlerimiz barınmaktadır. Matbaa baskı hizmetleri başlığımızın içinde ise bröşür, el ilanı, sticker, afiş, magnet insert, etiket, dergi, menü ve davetiye hizmetlerimiz barınmaktadır. Yazılım web tasarım başlığımızın içinde ise web tasarım, E-ticaret, özel yazılım sosyal medya ve Google SEO hizmetlerimiz bulunmaktadır. Son olarak iç dış dijital reklam başlığımızın içinde ise tabela, yönlendirme, araç giydirme duba, branda, iç ve dış cephe giydirme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Saydığımız bütün hizmetleri son derece kaliteli malzemelerden üretmekteyiz.

Müşterilerimizin istediği tasarımları yapmak için çalışan kadromuz büyük emek sarf etmektedir. Sizin isteklerinizi tam anlamıyla yerine getirmek için ne istediğinizi çok iyi anlamaya çalışıyoruz. Ne istediğinizi anladığımız andan itibaren tasarladığımız çalışmaları size iletip, fikirlerinizi alıyoruz. Fikirleriniz, yorum ve görüşleriniz firmamız için büyük önem arz etmektedir. Hayalini kurduğunuz ürünü size teslim etmek için uğraşmaktayız. Profesyonel boyutta hizmet sunan çalışan ekibimiz bugüne kadar çalıştığı bütün müşterilerden tam not almıştır. Siz de Efe Tasarımı tercih edip, fark yaratabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR