• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Efe Vinç Oto Kurtarma

Adres :

Hamidiye Mahallesi 1866 Sokak No: 59 Karaman Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Ergun-isa Biçer

E-Posta Adresi :

m.aliergun70@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 865 59 89

Whatsapp 2:

0 (546) 865 59 89

Whatsapp 3:

0 (546) 606 86 42

Efe Vinç Oto Kurtarma firmamız Karaman merkezde faaliyet göstermekte olup yılların tecrübesi ve deneyimini müşterileriyle buluşturmaya devam etmektedir. Karaman yol yardım sektöründe kalitenin ve güvenin adresi olarak çıktığımız yolda, acil yardım ihtiyaçlarına en doğru çözümleri üretiyoruz.

Araçlarınız hayatın her alanında büyük kolaylık sağlar. Fakat her an arıza yapmaya, yolda kalmaya da müsaittirler. Kimi zaman tekerleri patlar, kimi zaman aküleri biter, kimi zaman başka bir arıza oluşur ya da istenmeyen bir kazaya karışabilirsiniz. Bu durumlarda araçlarınızın bulundukları yerden alınıp servise çekilmesi gerekir. Firma olarak yıllardır bölgemizde yol yardım hizmetleri sunuyoruz. Her ne gerekçeyle olursa olsun yolda kaldığınızda, araçlarınızı çalıştıramadığınızda bir telefon mesafesinde bulunuyoruz.

Oto kurtarma ihtiyaçları acil durumlarda gerekli olur. Bu yüzden ne zaman nerede gerek duyulacakları belli olmaz. Bunun bilincinde olan firmamız, 7/24 oto kurtarma hizmeti sağlıyor. Tamamen oto kurtarma ve vinç alanında kullanılmak üzere hazırlanan modern araçlarımızla hizmet veriyoruz. Çağrı merkezimize ulaştığınız anda harekete geçerek dakikalar içinde adreslerinize ulaşıyor, araçlarınızı güveli biçimde alıp dilediğiniz yere bırakıyoruz. Geniş araç yelpazemiz ile her marka ve model araçlarınızın kurtarılmasını gerçekleştiriyoruz. Hatta iş makinesi kurtarma hizmetleri de verebilen bölgenin ender firmaları arasında bulunuyoruz. Konteyner taşıma işleri, oto kurtarma hizmeti, vinç kiralama, yol yardım hizmetleri, oto kurtarma vinç, iş makinesi çekimi ve daha fazlasını tercihinize sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR