• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ege İzmir Çamaşırhanesi

Adres :

Anadolu Mah. Gazipaşa Cad. No: 157 Konak İzmir İzmir » Konak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ekrem Sarıbatur

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

egeizmirtekstilyikama@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 405 55 42

Whatsapp 2:

0 (554) 336 20 59

Whatsapp 3:

0 (551) 405 55 42

Whatsapp 4:

0 (554) 336 20 59

Giyim sektörü tüketimde ne kadar artış gösteriyorsa temizlik sektörü de aynı oranda artış göstermektedir. Temizlik sektöründe kullanılan ürünlerin kalitesi ve makinelerin sağlamlığı çok önemlidir. Kumaşlara hasar vermemek amacıyla bu iki hususa oldukça dikkat edilmelidir. İzmir temizlik sektöründe bu hususlara dikkat ederek firmamız oldukça kaliteli hizmet vermektedir. Hijyenik ve güvenilir çamaşır yıkama anlayışıyla beraber sektördeki diğer firmalara göre başarılı bulunmaktayız. Çamaşır yıkama, kurulama, ütüleme hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetleri deneyimli çalışanlarımızla birlikte profesyonel bir şekilde sağlamaktayız.

Hızlı teslimat sağlamakla, verdiğimiz hizmetlerle birlikte müşteri memnuniyetini oldukça yüksek tutmaktayız. Sizlere zaman tasarrufu ve ürünlerinize mükemmel temizlik sağlayarak kaliteli temizlik hizmeti adına oldukça profesyonel bir firma olarak bulunmaktayız. Firmamız ayrıca personellerimize de iş güvenliği ve işlerine dair düzenli olarak eğitimler vermektedir.

Müşteri memnuniyetine önem vermemizin yanında fiyat listemizde de ekonomik rakamlar sergilemekteyiz. Firmamızın oluşturduğu bu politikayla iş hayatımızı etik bir şekilde oldukça geliştirmekteyiz. Son zamanlarda çıkan teknolojik gelişmeleri ve ürünleri takip ederek düzenli olarak kullandığımız ürün ve makinelere de bunları eklemekteyiz. Kullandığımız ürünlerde özellikle çevreye zarar vermeyen, kaliteli, organik ürünler tercih eden firmamız müşteriler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Elektrik, su vb. tüketimlerimizde tasarruf yapmak için de uyguladığımız sistemlerimiz de mevcuttur. Firmamız dürüstlük, güven, müşteri memnuniyeti gibi ilkeleri amaç edinerek sizlere kaliteli hizmet vererek iş hayatında etik kurallarına aykırı davranmadan bu sektörde oldukça başarılı ilerlemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR