• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Egefit Supplement Sporcu Besinleri Gıda Ve Vitamin Takviyeleri

Adres :

Yeditepe Mah.85203 Nolu Sk, Ugur Residance Altı No.9a Şahinbey/gaziantep Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Egemen Güldeş

E-Posta Adresi :

egemenguldes@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 508 14 41

Spor, sağlıklı yaşamın anahtarıdır. Fakat verim alabilmek için sadece spor yapmak yetmez. Bunun bilinçli olarak, kişinin kilo ve sağlık durumuna göre programlanmış olması gerekir. Aynı zamanda dünyanın en gelişmiş ülkelerinde spor yapan kişiler sporcu besinleri kullanır. Bu besinler ihtiyaca göre takviye gıda niteliğindedir ve geniş testlerden geçerek satışa sunulur. Bu ürünler beklentiye göre her amaca uygun seçenekler barındırır. Önemli olan en iyi markaların en doğru ürünlerini tercih edebilmek ve doğru şekilde kullanabilmektir. Akabinde herkesin istediği formu yakalaması mümkündür. Bütün bunların farklında olarak Gaziantep Şahinbey’de hizmet veren Egefit Supplement Sporcu Besinleri Gıda Ve Vitamin Takviyeleri merkezimiz dünyanın en seçkin sporcu besinlerini tercihe sunuyor.

Gaziantep danışmanlık sektöründe uzun yılların deneyimi ve bilgi birikimini tercihe sunan işletmemiz, kalitenin ve güvenin adresi olmayı sürdürüyor. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor, uzun süredir yakalamış olduğumuz %100 müşteri memnuniyeti standardını aralıksız devam ettirmek istiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimi görüyor, tamamı bakanlık onaylı, dünyanın en çok tercih edilen markalarının en güncel ürünlerini satışa sunuyoruz.

Egefit Supplement Sporcu Besinleri Gıda Ve Vitamin Takviyeleri olarak alanında yetişmiş, deneyimli ve tecrübeli bir kadroyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Personellerimiz her biri yenilikçi yapılarıyla sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte, en modern uygulamaları hayata geçirmekten çekinmeyerek satış yapmaktadır. Ürünlerimiz kargo ile Türkiye’nin her yerine ulaştırılmakta, faturalı, uygun fiyatlı satışlarımız yapılmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR