• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Egem Yapı Tadilat & Dekorasyon

Adres :

Alaybey Mah. Yaşar Aksoy Sok. No: 31-b İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tamer Çelik & Ahmet Çelik

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 824 28 67

Whatsapp 2:

0 (541) 610 68 13

Egem Yapı Tadilat & Dekorasyon firması olarak, isteyebileceğiniz düzinelerce çeşitlikte olan işlemlerinizi biz gerçekleştiriyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak sağlam adımlarla yürütüyoruz. İstediğiniz şekilde dekor etmek istediğiniz alanları biz, yapı ustaları olarak dengeli bir şekilde ele alıyor, planlı teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Ya da bakımını ve değişmesi gereken noktaları ele almak istediğinizde, her zaman tadilatını yapabileceğimiz profesyonel ekibimizle sizlere ne zaman isterseniz yardımcı oluyor, yanınızda oluyoruz.

İzmir izolasyon mantolama yalıtım alanında yaptığımız, ustalık isteyen bu işler sizlerin beğenisine sunulmaya başlandığı ilk günden itibaren değişmeyen, istikrarlı hedeflerimiz sizler için her zaman devam edecek. Mantolama yalıtım, alçı dekorasyon, sıhhi tesisat, elektrik tesisat, boya badana gibi daha birçok işte üstün tecrübelerle bir telefon uzağınızdayız. Bu tip işlerde sadece hız ya da tecrübe değil malzemeler de çok önemlidir. Çünkü ileriye dönük baktığımızda, uzun ömürlü yapılar her zaman sağlam maddeler içerir. Bu konuda araştırmacı olmanız ve bilgi edinmeniz sizin faydanıza.

Yapılaşmanın hız kazandığı bu dönemlerde her zaman fark yaratmakta kararlı olduğumuz için cebe uygun, hesaplı fiyatlarla da yanınızda olarak firmamıza yakışır bir duruş sergileme çabası içindeyiz. İşimizi severek yapıyor ve çabalarımızı daha verimli hale getirerek sizlere rahat bir hizmet vermek için çabalıyoruz. Onun için konforlu ve rahat yaşamın bir yolu da bizden geçiyor. Sizi pişman etmemekte çok güçlü bir arzumuz var.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR