• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekol Baklava Aksaray

Adres :

Küçük Bölcek Mahallesi Büyük Bölcek Caddesi Saray Ekmek Fırını Karşısı No: 67/b Aksaray » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezgin Çini

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 417 50 68

Whatsapp 2:

0 (546) 246 42 47

Pasta ve pastane sektöründe Aksaray’da faaliyet gösteren Ekol Baklava Aksaray birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Yeme içme sektörü özel dikkat gerektiren bir alandır. Bu alanda hizmet veren firmaların lezzetten, hijyene ve sunuma kadar dikkat etmeleri gereken birçok önemli unsur vardır. Başarıya ulaşmaları için de her detaya özen göstermeleri gerekmektedir.

Ekol Baklava Aksaray isimli firmamız, müşterilere en özenli hizmeti vermektedir. Sadece sunum değil üretimimizin her aşamasıyla üst düzey bir biçimde ilgilenerek müşterilerimize olan sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Firmamızın müşterilere sunduğu ürünler arasında cevizli ve fıstıklı baklava, burma kadayıf, soğuk baklava, künefe, mor baklava ve tereyağlı fıstıklı baklava bulunmaktadır. Günümüzün son yeniliklerini takip ederek bu kapsamda taleplere uygun yeni ürünleri menüye ekleyen firmamız, sunduğu her üründe beklentiyi en üst düzeyden karşılamaktadır. Ustalarımızın maharetli elleriyle titizlikle hazırlanan ürünlerde doğal ürünler kullanmaya dikkat ediyoruz. Ayrıca firmamızda çalışan tüm personellerimiz üretimin her aşamasında hijyenden ödün vermeden çalışırlar. Bu nedenle tüm ürünlerimizi temizliğinden, lezzetinden ve malzemelerinden şüphe duymadan satın alabilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak istediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.

Aksaray pasta ve pastane sektöründe hizmet veren firmamız, titiz çalışmalarına devam etmektedir. Tüm ekibimizle müşteri memnuniyetini elde etmek için çalışmaktayız. Üretimin tüm aşamalarını incelikli çalışmalarımızla tamamlayarak tüm ürünlerimizde lezzeti garanti ediyoruz. Üretimimizin lezzetini korumayı ve menümüze yeni tatlar eklemeyi bir görev bilerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

[email protected]

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR