• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekomini Market Elmalı

Adres :

Karyağdı Mahallesi Otogar Sokak No 7 Elmalı/antalya Antalya » Elmalı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Özkök

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (549) 711 10 01

Whatsapp 2:

0 (534) 850 62 70

Gündelik tüketim gıdaları, kuruyemiş, çerez, meşrubatlar, alkollü içecekler, sigara ve atıştırmalıklar gibi ürünlerde tek bir nokta üzerinden alışveriş gerçekleştirmek en rahat işlemi oluşturmaktadır. Bu alışverişleri gerçekleştirirken, hem uygun fiyat hem de çok fazla çeşide ulaşabilmek hem daha avantajlı hem de daha kolay olmaktadır.

Alışverişsektöründe sahip olduğu yeri yıllardır koruyan bir yapıyla günün uzun saatleri boyunca sizin için alışveriş avantajı sunmaktadır. Sabah erken saatlerde başlayan hizmetlerimiz, gece geç saatlere kadar devam ederken, özellikle alkollü içkiler konusunda aradığınız tüm çeşitleri uygun fiyatlarla orijinal olarak firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamız sizin için en yakın açık tekel bayi şarküteri, kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler konusunda en doğru tercihi oluşturacaktır. Bu sayede de bu ürünler konusunda duyduğunuz ihtiyaçları karşılamak için çok uzak noktalara ulaşmanız gerekmeden hızlı alışverişi firmamızdan tercih edebilirsiniz.

Firmamız gıda sektörü içerisinde sürekli bir şekilde kendini yenileyerek ve daha fazla ürünü daha fazla müşteriye ulaştırmaya çalışarak hizmet vermektedir. Çünkü firmamız için müşteri memnuniyeti ve insanlara hizmet verirken iyi ürünler sunmak en büyük isteklerimizden birisidir. Yenilikçi, dürüst, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz sayesinde firmamız yıllardır sektörün en çok bilinen işletmelerinden birisidir. Yılın 365 gün boyunca uygun hizmetlerimizi birebir olarak veya sipariş yöntemi ile talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR